Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam motordan ziyade km den yana problem olma olasılığı çok yüksek
Koltuk kılıfları vites topuzu direksiyon u filan hep kaplı canlı gözle bı bakmak lazım. 75 bin baya az hocam bilmiyorum

Kilometreden bende şüphelendim fakat Megane 2' lerin iç trimleri çok çabuk dökülüyor. Eğer ciddi bir kilometre düşüşü olsaydı eminim kapı trimlerine varana kadar yıpranmış olurdu araç diye düşünüyorum. Ayrıca kılıfsız hallerini istemeye çalışacağım. Ama haklısınız fiyata göre gerçekten şüpheli denecek kadar az kilometresi.

bi expere götürüp detalı inceletmekte fayda var illaki bişey vardır expere veya güvenilir bir ustaya götürmeden işlem yapmayın
Haklısınız. Araç çok ters bir yerde, her yere uzak ve hiç gitmediğimiz bir şehir. Hadi almadık diyelim, oraya giderken ettiğimiz masraf bile büyük zarar. Bilmiyorum, buradan veya telefondan ne kadar detay çıkarırsak kâr bizim için.

He birde şu fotoğrafta neden c sütunundan a sütununa kadar macun vurulmuş gibi gri gözüküyor. Işık parlaması mıdır sizce o ?
Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleme:
Kilometreden bende şüphelendim fakat Megane 2' lerin iç trimleri çok çabuk dökülüyor. Eğer ciddi bir kilometre düşüşü olsaydı eminim kapı trimlerine varana kadar yıpranmış olurdu araç diye düşünüyorum. Ayrıca kılıfsız hallerini istemeye çalışacağım. Ama haklısınız fiyata göre gerçekten şüpheli denecek kadar az kilometresi.

Haklısınız. Araç çok ters bir yerde, her yere uzak ve hiç gitmediğimiz bir şehir. Hadi almadık diyelim, oraya giderken ettiğimiz masraf bile büyük zarar. Bilmiyorum, buradan veya telefondan ne kadar detay çıkarırsak kâr bizim için.
Söylediklerinin aksi dışında bir şey çıkarsa satıcının masraflarınızı ödemek zorunda. Ödemezse mahkemeye vermekle tehdit edin. O zaman anladığı dilden konuşmuş olursunuz ;)

He birde şu fotoğrafta neden c sütunundan a sütununa kadar macun vurulmuş gibi gri gözüküyor. Işık parlaması mıdır sizce o ?
Ekli dosyayı görüntüle 11699
Dediği gibi boya yoksa arabada solduğu için boya o renkte gözükebilir .Bence iyi bişey :)

Ahahahhaha nasıl anladın ya ben anlamadım @Bedirhan yapmış bir an benden habersiz kapladılar mı diye korktum :D
knk bombaa ateş ediyor valla ben çok beğendim ne zaman turluyoz .D xd
Offf knk cihazları getir hemen geleyim denizliye <3 :D
Bir astra h ın her hali güzeldir.. :D
Ulan trollediniz mi beni :))
Aramıza hoş geldin panpa :D

Ekli dosyayı görüntüle 11699
Arabanin olduğu yer küçük bir yer mi hocam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...