Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler inanılmaz bir haberim var.Evet yanlış duymadınız xx.12.2007 tarihinde Tokullar-İzmir Toyota bayii çıkışlı pederin araba için aramışlar bizi.Ön sağ hava yastığı değişimi yapacaklarmış.Bir sorun tespit edilmiş.Ne diyorsunuz 10 yıl 2 aylık arabayı garantisi dolalı 6 yıl olmuş
2006 model Nissan Almeranin airbagleri için çağırdı Nissan. Bir airbag şirketi batmış ve ürettikleri ürünleri sıkıntılı imiş diye söylemişler.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

80 lere çıkınca zaten 2.el C segmentine çıkarsınız.1.2 tsi golf vs gibi c segment otomobiller devreye giriyor.

Önceki mesajımda söylediğim gibi, arabayı satmaya niyetim yok. Oldu da bir anlık hata ile sattım, üzerine 1000 lira daha koymaya niyetim yok ki 20 bin lira falan... aklımın ucundan geçmez. :)
Aslında ikinci elde daha iyi araçlar aynı paraya da bulabilirim ama sıfırdan bildiğim arabayı satıp nasıl kullanıldığını bilmediğim bir arabaya binmek akılcı gelmiyor. Benim aklıma yatmıyor en azından.
Doktor sormuş diye yazdım o üstteki mesajı.

2015, Aralık çıkışlı. Niyetim olmadığı için konuşmadık fiyatı ama piyasası (aynı yıl-donanım) temizliğine göre 57-62 bin aralığında. Bende de kaza bela yok, kapıyı kaçtan açardım satsam bilmiyorum, 62 bin istenen araçlar neredeyse bire bir benim araba kmsine kadar ama istemek başka satabilmek başka. O fiyatlar ödeniyor mu onu bilmiyorum. Galerici tanıdık var piyasa canlı değil diyor. Bu piyasa şartlarında bile 60 binin altına düşmek istemezdim sanırım 59 binin altına düşmezdim.

0'ına bakma imkanım yok, aynı motor kalmadı. Aynı donanıma baktığım da (ki donanım adı aynı ama koyu arka camlar, alaşım jant falan kıstılar donanımdan yenilerde) 1.5 fun special Multidrive S liste fiyatı 85.350 TL ama kampanya diye 79.750 TL'ye veriyorlarmış.
Aslında neredeyse aynı mtv yi vererek daha eğlenceli bir motora bineceksin.Fun donanımda çift renk alamıyorsun cantlar kapaklı vs daha üst donanımı bariz istiyor ama fiyat da acayipleşiyor gerçekten.Satma boşver iyisin böyle:)

Güzel oldu güzel. Haftasonu puan da kaybederlerse tadından yenmez :d

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah rahmet eylesin maalesef istanbul acimasiz. 850 lira kira tamamda kac senedir oradasiniz ve tanidik yada akraba gibi konularda vardi sanirim oranin kirasi dahada yuksekti normalde.
Goztepede iyi bir yerde kiralar bir ara 3 e cikti sonra ev fiyatlari patladi hop cekildi 2500 civarina. Bu fiyatlar bir tik daha iner gibi.

Oba.. sailor bu haftasonu taşindim gardaş. Tuzlaliydim Cekmekoylu oldum..

1-)
toyota-chr-2617-001.jpg

2-)
2018-Toyota-Yaris-Hybrid-Hatchback-Redesign-Concept.jpg

3-)
2019-Toyota-RAV4-Carscoops-2.jpg

4-)
auris_teaser_final.jpg

Toyota'nın yeni tanıttığı modeller dikkatinizi çekti mi? Markalar birbirine benzerken onlar sıkıcılıktan çıkıp özgünleşiyorlar.Yok yaya koruma yok ortak zevkler parçalarla sıradanlaşan zevkler içinde saygı duyulası bir hamle.Bununla ilgili bir yazı derleyeceğim

Son düzenleme:
Aslında neredeyse aynı mtv yi vererek daha eğlenceli bir motora bineceksin.Fun donanımda çift renk alamıyorsun cantlar kapaklı vs daha üst donanımı bariz istiyor ama fiyat da acayipleşiyor gerçekten.Satma boşver iyisin böyle:)

Keyif alacağım, hayalini kurduğum arabaları Türkiye şartlarında almam çok zor, şuan ki durumda imkansız. Satsam bunu 2008-2009 Jaguar alabiliyorum ki severim onları. Ama onların yakıtıyla, mtvsiyle, bakım masrafıyla, olası sorunuyla uğraşmaya hevesim de masraflarıyla kendimi yormaya niyetim de yok.
İşimi görüyor, benzinli için makul yakıt tüketiyor, park yeri falan da çok rahat... baya alıştım seviyorum ya satmam bunu. :D

Hatta benim buna cc kolu ve kol dayama (orijinali çok kötü, uyacak, sırıtmayacak bir kol dayama bulabilirsem takarım) takma düşüncem vardı, bu teklif gelince şaşırdım ama teklifi sildim kafamda. Cc kolu ve kol dayama takıp yoluma bakayım, cc kolu taktığın an aktif oluyor yazılım var araçta. Ebay'deydi sanırım $10 gibi bir fiyatı vardı sanırım.

Keyif alacağım, hayalini kurduğum arabaları Türkiye şartlarında almam çok zor, şuan ki durumda imkansız. Satsam bunu 2008-2009 Jaguar alabiliyorum ki severim onları. Ama onların yakıtıyla, mtvsiyle, bakım masrafıyla, olası sorunuyla uğraşmaya hevesim de masraflarıyla kendimi yormaya niyetim de yok.
İşimi görüyor, benzinli için makul yakıt tüketiyor, park yeri falan da çok rahat... baya alıştım seviyorum ya satmam bunu. :D

Hatta benim buna cc kolu ve kol dayama (orijinali çok kötü, uyacak, sırıtmayacak bir kol dayama bulabilirsem takarım) takma düşüncem vardı, bu teklif gelince şaşırdım ama teklifi sildim kafamda. Cc kolu ve kol dayama takıp yoluma bakayım, cc kolu taktığın an aktif oluyor yazılım var araçta. Ebay'deydi sanırım $10 gibi bir fiyatı vardı sanırım.
Yakıtına bir şey diyemeyeceğim ama kasko fiyatının %5 inden fazla mtv vermiyorsun.Notere gidip kasko bedelini onaylatıp mtv ni ona göre ödüyorsun. Evet cc kolu olayını duymuştum mantıklı olur:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...