Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bekledim fume almistim. Yine olsa yine fume alirim.fume candir. Fume
Aynen.. O fümeye benzer, biraz daha koyu renkte focus rengi var. Onu çok seviyorum ama dediğim gibi bekleyecek durum yoktu. Zam kapıdaydı. Zaten parayı ancak denkleştirmiştik :D
Biz direk otomatik corolla olsun boş paket olmasın dedik:Ddışı beyaz içi siyah vardı stokta onu aldık:Dbiraz acelemiz de vardı

Biz direk otomatik corolla olsun boş paket olmasın dedik:Ddışı beyaz içi siyah vardı stokta onu aldık:Dbiraz acelemiz de vardı
Corolla en azından şirket aracı olarak kullanılmıyor. İstanbul'a bir gidiyorum, beyaz focus'u sanki kızılay dağıtmış gibi her yerde karşımda. Artık psikolojik olarak ' benimki titanium, hem bunların hepsi beyaz benimki gri :cool: ' diye saçma sapan triplere girip duruyorum :D

Bir de projeden satiyor..Acaba satabiliyor mu
Ordu'da da ev fiyatları almış başını gitmiş. Ordu bu kadar gelişmiş bir yer miydi yahu ?

Siz hiç satılmayan daire gördünüz mü bizim ülkemizde?
https://www.sahibinden.com/ilan/eml...dan-akyazi-da-essiz-bir-proje-532770046/detay
Eklediğim projenin bir kısmına biz çalıştık. Adam 3 kuruşun hesabını yaptı, tartışarak biz bu işi yapmıyoruz dedik. Bir de şu çektiği fiyata bak.

Corolla en azından şirket aracı olarak kullanılmıyor. İstanbul'a bir gidiyorum, beyaz focus'u sanki kızılay dağıtmış gibi her yerde karşımda. Artık psikolojik olarak ' benimki titanium, hem bunların hepsi beyaz benimki gri :cool: ' diye saçma sapan triplere girip duruyorum :D
Valla bulusma oldugunda mazda arac gordugunuzde atlayin diyorum oyle nadir :D volvo subaru da oyle ne o oyle her kose basi golf focus megane

Siz hiç satılmayan daire gördünüz mü bizim ülkemizde?
https://www.sahibinden.com/ilan/eml...dan-akyazi-da-essiz-bir-proje-532770046/detay
Eklediğim projenin bir kısmına biz çalıştık. Adam 3 kuruşun hesabını yaptı, tartışarak biz bu işi yapmıyoruz dedik. Bir de şu çektiği fiyata bak.
Vallahi ne diyeceğimi bilemedim. Tamam, bina çok güzel eyvallah ama fiyatı çok pahalı. Bizim evin binası 20 yıllık, ama Zonguldak'ın en merkezi yerinde oturuyoruz. Çoğu merkezi yere yürüme mesafesindeyiz, 130 m2 evimiz var ama 200 bin liraya satarsan öp başına koy. Ordu'da ev fiyatları cidden yükselmiş. Zonguldak'ta da böyle pahalı evler var yeni yapılan ama bunların çoğu dublex deniz manzaralı yeni evler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...