Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saat 14:30 a kadar anlattın anlattın yoksa Peugeot karalamaktan uyarı vericem :p

Kaç modeldi sizin araç?
Şimdi şöyle benim arkadaşın babası aldı bu aracı ilk geldi dijital klima cam tavan o küçük otomatik vites işte efendime söyliyim masajlı koltuk şekilli farlar rengi değişen ibre navi falan opsiyon listesinde seçerken klavyeye oturmuşcasına dolu araçtı bide fiyatı o zaman uygundu biz hasta olduk arabaya. Ne güzel araba diyoruz az yakıyor falan araba ilk gün geldi bindik kapıda duruyor yağmur yağdı sonra tekrar çıktık bir yere gidicez hobaa araba da D diye bir şey yok geçmiyor ama geriye takınca lap geçiyor. Baya baktık stop et bekle işte internette bir kaç tane yok P'de 30 sn frene tam basın sıfırlar gibi saçma sapan efsaneyi denedik baktık olmuyor geri geri Allah'tan o zaman citroen Av-car var bize baya yakın oraya götürdük :D Nedir ne değildir full stres bekliyoruz adam çıktı bizle şey geçer gibi "Bunun beynine su kaçmış kuruyunca düzelir" dedi. Serviste bir kaö saat durdu öyle ondan sonra kendiliğinden düzeldi. 2 hafta içinde satıldı zaten :D

Arkadaşlar, Marmarise giderken körfezi dolansam çokmu Ölücü olurum :)
İzmit-başiskele arası yeni Gölcük yolunda köprülü kavsak çalışması basladi ya da baslayacak , orayi tercih etmeyin . Sahil yolundan denizin kıyısından gidin .

Artik eskisi gibi değil yollar (6-7 sene öncesine kıyasla) yapılan köprülü kavsaklar trafigi azaltmış durumda . Önceden yalova yolunda bir defa kirmizaya takildiysan hepsine takiluyordun çok gicik bir durum oluyordu , yine oyle fakat isiklar azalmış durumda .

Golcugun icinde başlıyor daha sonra yuzbasilar , halidere , ulasli , degirmendere ... Karamurseli cikana kadar rahat yok :) Kalabalık saatlerde gidilecekse trafikte olabilir .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Körfezin bana maliyeti
87 km 19 tl yakıt masrafı
01:13 saat zaman

Rnpaj6.png

Şimdi şöyle benim arkadaşın babası aldı bu aracı ilk geldi dijital klima cam tavan o küçük otomatik vites işte efendime söyliyim masajlı koltuk şekilli farlar rengi değişen ibre navi falan opsiyon listesinde seçerken klavyeye oturmuşcasına dolu araçtı bide fiyatı o zaman uygundu biz hasta olduk arabaya. Ne güzel araba diyoruz az yakıyor falan araba ilk gün geldi bindik kapıda duruyor yağmur yağdı sonra tekrar çıktık bir yere gidicez hobaa araba da D diye bir şey yok geçmiyor ama geriye takınca lap geçiyor. Baya baktık stop et bekle işte internette bir kaç tane yok P'de 30 sn frene tam basın sıfırlar gibi saçma sapan efsaneyi denedik baktık olmuyor geri geri Allah'tan o zaman citroen Av-car var bize baya yakın oraya götürdük :D Nedir ne değildir full stres bekliyoruz adam çıktı bizle şey geçer gibi "Bunun beynine su kaçmış kuruyunca düzelir" dedi. Serviste bir kaö saat durdu öyle ondan sonra kendiliğinden düzeldi. 2 hafta içinde satıldı zaten :D

İlk defa EAT6 şanzıman problemini burada okudum. Haftalardır TR ve yurt dışı dahil sayısız konu okudum hic kimse problem yaşamamış.

Araç Citroen di değil mi? Sanzimani eski robotize miydi EAT6 miydi? EAT ise sasiririm harbiden

İlk defa EAT6 şanzıman problemini burada okudum. Haftalardır TR ve yurt dışı dahil sayısız konu okudum hic kimse problem yaşamamış.

Araç Citroen di değil mi? Sanzimani eski robotize miydi EAT6 miydi? EAT ise sasiririm harbiden
Citroen robotize şanzımanlarında p-r-n-a-m şeklinde gidiyor d olmuyor ondan değildir sanırım

Robotik şanzumandı :D Yenilerde olmaz için rahat olsun demek isterdim ama Fransızlara pek güvenim yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...