Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dizel aracı zorla bitirmek yerine daha iyi benzinli ve elektrikli araç üretseler insanlar oraya yönelir zaten. Yani saha fazla geliştirmessin anlarım da kuşlanma yasağı çok saçma.

Bende dizeli sevmiyorum ama 1.3 multijet harbi cok az yakiyo yav
Hatirliyorsan en son vermisleri bana kiralik 4 bin km de kiz gibi manuel hakikaten az yakti linea.
Atmosferik kullanicisi olarak soyluyorum hemde araba gitmiyordu ama. Gaza bas bekle dolsun tork gelsin falan rezalet idi.
İc kalite yok koltuklar rahatsiz direksiyon hissi zayif yol tutus kotu tam bir gorev arabasi ucuz parcasi bedava az yakar :D

Hatirliyorsan en son vermisleri bana kiralik 4 bin km de kiz gibi manuel hakikaten az yakti linea.
Atmosferik kullanicisi olarak soyluyorum hemde araba gitmiyordu ama. Gaza bas bekle dolsun tork gelsin falan rezalet idi.
İc kalite yok koltuklar rahatsiz direksiyon hissi zayif yol tutus kotu tam bir gorev arabasi ucuz parcasi bedava az yakar :D

Ben bu tür arabalardan çok hoşlanıyorum. Bizim City'de böyle mesela. İlk viteste zannedersin 911, 100 ile gidersen 230 ile gidiyor gibi hissettirir filan.

Kolay bulunamayacak hisler bunlar.

Ben kararımı verdim tavşanlar en çok Golf GTI ve R'lara geliyor. Instagram'da baya bi araştırma yaptım Hedefimiz-----> Golf 5 GTI veya Golf 6R :p:p.

Aslında düşününce 1.3 CDTI Astra H en mantıklı öğrenci arabası her yerden yakalıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...