Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aklıma ergenliğimde e-250 ve 3gp izlediğim videolar aklıma geldi .. :( küfürbaz haydo videoları :D xd o zamanlar internet kotalı 4 gb ay sonunu zor denk getiriyoruz .:D xd

Ya bizimkiler alışmış Tdi Golf'e benzinli araba diyince anneme aman aman aman pu pu demeye başlıyor :D
Dizel candır.. Güçlü motorlu araç kullanmadıktan sonra fazla akaryakıt parası veremem ben mantığıma ters. Az yaksın diye 1.0 motor alacağım, sonra yokuşu 100-120 çıksın diye de gaza yükleneceğim yakacak. Hiç bana göre değil. Bastığında az yakan benzinli henüz üretilmedi. 80-85 lira arasına 400 km yapan, onu da kasmadan istediğin hızda giderek yapan benzinli bulunursa haberimiz olsun :D

Son düzenleme:
https://www.instagram.com/p/Bf8erLcHUh2/
Helal olsun arka aksı komple tek seferde söktü:D:D
Screenshot_2018-03-06-01-28-07-1.png

Dizel candır.. Güçlü motorlu araç kullanmadıktan sonra fazla akaryakıt parası veremem ben mantığıma ters. Az yaksın diye 1.0 motor alacağım, sonra yokuşu 100-120 çıksın diye de gaza yükleneceğim yakacak. Hiç bana göre değil. Bastığında az yakan benzinli henüz üretilmedi. 80-85 lira arasına 400 km yapan, onu da kasmadan istediğin hızda giderek yapan benzinli bulunursa haberimiz olsun :D
20 kuruşa giden dizel söyle :D İstediğin hızla:D Yok abi 500 km uzun yol yapmadan 20 kr inmez 100 liraya dersin okey

20 kuruşa giden dizel söyle :D İstediğin hızla:D Yok abi 500 km uzun yol yapmadan 20 kr inmez 100 liraya dersin okey
Son 400 km'lik yolculuğumu km'de 21 kuruş yakarak yaptım. Yeri geldi virajlı yokuşlu yolları 100-120 tırmandım, yeri geldi düz yolda 90'a sabitleyip dinlendim, yeri geldi yolu boş buldum yapıştırdım 140-160 karışık kombinasyon. Hiç kasmıyorum, yüklü yüksüz istediğim yolda istediğim hızda gidiyorum, burada fazla yakar mı cepte kaç para kaldı diye sorgulamıyorum, yavaş gitmek zorunda kalıp sıkılmıyorum kafa rahat :D Az yaksın diye 1.0 motor alacağım, az yaksın diye basmayacağım. Öyle bir mantık yok bende. Az yaksın diye basmayacaksam niye 1.0 motor alıyorum :D Gerçi son bir kaç yıldır benzinli - dizel araç sıfır fiyatı arasındaki fark uçtu. Dizel almanın mantığı kalmadı ama zamanında uygun fiyata kapatarak yaptığım en başarılı hamleydi :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...