Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman CHR alcan (@DouglasAdams )
malum dunyada sorunsuzluk demek toyota demek, tabi gt86 ya gucun yeterse onu bilemem :D
@saracer abi doğru demiş bak gt86 tipler de iş yapar ama astra hb,golf,focus hb falan... Geçti o sportif hb dönemi.Yeni nesil coupe,sedan moda
CH-R çok güzel araba. Keşke arkası o kadar klostrofobik olmasaydı.
Çooook karanlık almayın forumda yegane kalayım chr kaka:)

Ben halen o arabayı nsaıl alacağız inanamıyorum. Ömrü boyunca sedan kullanmış, yüksek arabalardan uzak duran kişi şimdi gidiyor MPV'den çevrilme SUV planları yapıyor.

Yaş ilerledikçe sanırım aileyle seyahat olayı kafada daha baskınlık oluşturuyor.
Benimki cimri.adam kendine inatla araba almiyor. En son kendine motor ehliyeti aldi 62 yasinda. Yazlik alirsa motor alacakmis

Ben halen o arabayı nsaıl alacağız inanamıyorum. Ömrü boyunca sedan kullanmış, yüksek arabalardan uzak duran kişi şimdi gidiyor MPV'den çevrilme SUV planları yapıyor.

Yaş ilerledikçe sanırım aileyle seyahat olayı kafada daha baskınlık oluşturuyor.
Darisi babamın başına B8 Passat Variant a ikna olmuyo arabayi sen mi kullancan lan diyo susturuyo :(.

Benim babamın da nerdeyse hiç sedan arabası olmamış hep hb araba tercih etmiş ama artık station bakıyor yaş ilerledikçe tercihler değişiyor galiba :D

Mercedes çok bozdu, öyle böyle bozdu ki önünü alamadık.

Ekli dosyalar

• mercedes-s-class-coupe-exclusive-edition.jpg
    mercedes-s-class-coupe-exclusive-edition.jpg
    204 KB · Görüntüleme: 166

Sorma benim babamda takti 7 kisilik arabaya
plani tum aile tatillere cikmak, karadeniz yaylalari vs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...