Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ehliyetini yeni alan var mi ? Benim ikametim aydın didimde ama ben şuan ispartadayim. Aile hekiminden sağlık raporu alabiliyor muyum? Veya özel hastane, okulun hastanesi, sağlık ocağı nerden almam gerekiyor sağlık raporunu ? Yarın ehliyete kaydolmaya gidiyorum
- Bakanlığa ve üniversitelere bağlı sağlık tesisleri
- Aile sağlığı merkezleri(sağlık ocakları)
- Özel hastaneler
- Özel tıp merkezleri
- Özel poliklinik
- Özel muayenehane

Buralardan alabiliyorsun sağlık raporunu. Özel hastanede sağlık raporu 100 lira. Bir kaç ay evvel ehliyeti değiştirmek için aldığım rapora bu kadar istediler. Şuan ne kadardır bilemiyorum tabii.

Beyler.
Bu hafta hic araba kullanmadan bu bitirdim. 230 km ve 50 tl tasarruf etmiş olduk. Maksat benzin paras degilde arabanin son 3500 km servis km sini idareli kullanmak. Tum masraflar ust uste gelmesin.

IMG_9991.JPG
Bu şey değil mi... Ceyhun..

Eğitim için bir parantez açayım, fakülte istemli demek latincede, size öğrenmeniz ve kendinizi geliştirmeniz, size benzer insanlarla tanışmanız için uygun ortam sağlanır, kimse başınıza vurarak birşey öğretmez. işe girişlerde lisans va istenmesini ben çok olumlu buluyorum.
ps tıp gibi hukuk gibi meselki eğitim veren yeren yerlerin formatı bunun biraz dışında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...