Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi araç arkadaşıma ait zaten. Alırken hiçbirşeyine baktırmamış sadece arkadan kazası olduğunu ve pert olduğunu biliyor. Fakat ben baktığımda sadece arka camın değiştiğini ve bagajın tampon tarafının biraz içe doğru olduğunu gördüm. Büyük ihtimal alt takıma gelmemiş kaza biz de bunu kesinleştirmeye çalışıyoruz sorgulayarak. Bu yüzden kazadan ötürü hangi prçada işlem olduğunu öğrenmek istesek çıkar mı diye sordum. Aracı satmayı düşündüğü için öğrenmek istiyoruz.
Ağır hasar kaydı yani pert kaydı genel bir tabir olduğu için sorgulamalarda kalem kalem miktarları görmek zor olabiliyor. Sms ile istenilen bilgi alınamıyorsa Kaskosu varsa onlara sormalı, yoksa Trafik Sigortası'ndan bilgi alınabilir. Araç yetkili serviste onarılmışsa oradan da bilgi alınabilir.

Ağır hasar kaydı yani pert kaydı genel bir tabir olduğu için sorgulamalarda kalem kalem miktarları görmek zor olabiliyor. Sms ile istenilen bilgi alınamıyorsa Kaskosu varsa onlara sormalı, yoksa Trafik Sigortası'ndan bilgi alınabilir. Araç yetkili serviste onarılmışsa oradan da bilgi alınabilir.
Sağolasın abi

Sunu izlemenizi tavsiye ederim beyler :)
Spontane gelişen bir durum olmuştu. Bir sınıf arkadaşımı evine bırakacaktım ama 2 tane de kız arkadaşı varmış yanında. Dedim onları da bırakırım gelsinler madem. Onlar arkaya oturacak diye arka koltuğa attığım güneşliği almak için aracın kapısını açtım, güneşliği aldım ve nasılsa binecekler diye kapıyı açık bırakıp bagajın oraya gittim. Güneşliği koyuyordum ki kızlardan biri gevşek bir ağızla ' yalnız ben feministim kapımı kendim açabilirim ' dedi. Ben de sinirlendim ' kapıyı sana açmadım, üstüne oturursan güneşliği kırarsın diye onu almak için açtım. Seni düşünmedim güneşliği düşündüm. Kendi elin var sana ne kapı açacağım ' dedim. Bu sefer de çok kabasın dedi bana. Ben de doğrudur, teşekkürler dedim. Nasıl ayar olmuştum anlatamam.

Millet bu şase numarasından hasar kaydı sorguladık biz. Sadece 1 kazaya karışmıştır ve ağır hasar kayıtlıdır diyor ama miktar yazmıyor. Şimdi değişen parçalar için de göndermeyi düşünüyoruz ama hasar kaydında miktar yazmadığı için şimdi yolladığımızda onlar da çıkmaz diye boşa yollamayalım dedik. Şimdi yollarsak parçalar çıkar mı sizce?
Büyük ihtimal miktar yazmama sebebi araç arladan kazalı, karşı tarafın sigortasından ödenince yazmıyor tramerde öyle oldu diye tahmin ediyoruz.

Ayuuuu'nun bugüne kadar sorduğu en ciddi soru. Herkes toplansın millet çözelim :D

Sigortacı tanıdık varsa baktırın hacım :)

Millet bu şase numarasından hasar kaydı sorguladık biz. Sadece 1 kazaya karışmıştır ve ağır hasar kayıtlıdır diyor ama miktar yazmıyor. Şimdi değişen parçalar için de göndermeyi düşünüyoruz ama hasar kaydında miktar yazmadığı için şimdi yolladığımızda onlar da çıkmaz diye boşa yollamayalım dedik. Şimdi yollarsak parçalar çıkar mı sizce?
Büyük ihtimal miktar yazmama sebebi araç arladan kazalı, karşı tarafın sigortasından ödenince yazmıyor tramerde öyle oldu diye tahmin ediyoruz.
Kanka ne alıyorsunuz?

Arkadaşlar benim otomobilimde kapı eşiği dediğimiz yer genelde ayak basılan yerlerde sürekli bir kir var. Islak bezle silince geçiyor gibi oluyor ama kuruyunca geri tekrar çıkıyor. Bu konuda bilgili arkadaşlar beni bi aydınlatabilir mi ?

Plzrb6.jpg
gurur tablomu soyle birakayim gencler @Cussler @emreozukan @motorsinann @Porsche abi senlede gidecez tabiki @saracer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...