Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ateca güzel , karoq şekilsiz.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

skoda-karoq-suv-2018-07.jpg

dsc_0225.jpg

Çok bir fark yok bee başkan :D

Vitara cidden güzel araç olmuş ya, sürdükçe hoşuma gidiyor.
Benim kullandığım 4x2 ama Suzuki'nin 4x4'leri biliniyor zaten.

110 bin liraya araç alacak olsam ciddi düşünürdüm 4x4'ünü. Arazi aracı gibi değil tabii ama diğer şehir suvları gibi de değil youtube'daki videolara bakılırsa. Tabii arazi yoğun kullanılacaksa manuel almakta fayda var.

Millet bu şase numarasından hasar kaydı sorguladık biz. Sadece 1 kazaya karışmıştır ve ağır hasar kayıtlıdır diyor ama miktar yazmıyor. Şimdi değişen parçalar için de göndermeyi düşünüyoruz ama hasar kaydında miktar yazmadığı için şimdi yolladığımızda onlar da çıkmaz diye boşa yollamayalım dedik. Şimdi yollarsak parçalar çıkar mı sizce?
Büyük ihtimal miktar yazmama sebebi araç arladan kazalı, karşı tarafın sigortasından ödenince yazmıyor tramerde öyle oldu diye tahmin ediyoruz.

Baktim makine cok şıkmış, tr den almadin galiba sitelerde cikmadi. Ya benim de cok ihtiyacim olmamakla birlikte park sensoru ve geri vites kamerasi olmayisindan dolayi boyle birsey dusunuyorum, ne dersiniz?
https://www.hepsiburada.com/general...ld-metal-kasa-arac-ici-kamera-p-HBV0000049ADQ
kalitesiz gibi duruyor ama bilemedim, otomatik kararma ozelligi de varmis
9785858457650.jpg
9785858490418.jpg
evet gearbestten aldım ama n11.comda 2 katı fiyatına var, appledan ayrılan mühendislerin yaptığı plkalık şeklinde kamera ve park sensörü var bulabilirsen o çok güzel hocam

Millet bu şase numarasından hasar kaydı sorguladık biz. Sadece 1 kazaya karışmıştır ve ağır hasar kayıtlıdır diyor ama miktar yazmıyor. Şimdi değişen parçalar için de göndermeyi düşünüyoruz ama hasar kaydında miktar yazmadığı için şimdi yolladığımızda onlar da çıkmaz diye boşa yollamayalım dedik. Şimdi yollarsak parçalar çıkar mı sizce?
Büyük ihtimal miktar yazmama sebebi araç arladan kazalı, karşı tarafın sigortasından ödenince yazmıyor tramerde öyle oldu diye tahmin ediyoruz.
Ağır hasar kaydı = Pert.. Hangi parçaların değiştiğini, miktarını ne yapacaksınız ki ?

Onlar da etkiliyor olabilir ama haberde ultraviyole ışınlardan bahsediyorlardı. Daha sonra ben de google'da ufak bir gezinti yaptım atmosferin insan sağlığı üzerine etkileri hakkında. Ne kadar doğru bilemem ama ultraviyole ışınlar direkt olarak insan genlerini bozucu etkiye sahipmiş. Malum, atmosfer bunların çoğunu süzdüğü için Dünya'da zararı minimum düzeyde.
UVden ziyade radyasyondur, güneşten muazzam radyasyon yayılıyor atmosfer bunu süzüyor

Son düzenleme:
Vitara cidden güzel araç olmuş ya, sürdükçe hoşuma gidiyor.
Benim kullandığım 4x2 ama Suzuki'nin 4x4'leri biliniyor zaten.

110 bin liraya araç alacak olsam ciddi düşünürdüm 4x4'ünü. Arazi aracı gibi değil tabii ama diğer şehir suvları gibi de değil youtube'daki videolara bakılırsa. Tabii arazi yoğun kullanılacaksa manuel almakta fayda var.
iç malzeme kalitesi japonlara göre bile kötü bence

Ağır hasar kaydı = Pert.. Hangi parçaların değiştiğini, miktarını ne yapacaksınız ki ?
Abi araç arkadaşıma ait zaten. Alırken hiçbirşeyine baktırmamış sadece arkadan kazası olduğunu ve pert olduğunu biliyor. Fakat ben baktığımda sadece arka camın değiştiğini ve bagajın tampon tarafının biraz içe doğru olduğunu gördüm. Büyük ihtimal alt takıma gelmemiş kaza biz de bunu kesinleştirmeye çalışıyoruz sorgulayarak. Bu yüzden kazadan ötürü hangi prçada işlem olduğunu öğrenmek istesek çıkar mı diye sordum. Aracı satmayı düşündüğü için öğrenmek istiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...