Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eski hacı eski, şimdiki takozla sahipler aynı gerçi, ama serdar abi beni sever. Öyle çok pahalı sayılmaz yav. Memurlarda gazetecilerde falan daha pahalı :D

Serdar abi Zonguldak’ın ünlü abisi :D Aslında doğru cemiyete göre daha uygun, ben Filyos’a göre kıyasladım. Şuan ki takoza gitmek gerek :D

Zonguldak’a gidiş yönü baya düzeldi, bi virajlar var uf uf :D
Yok yok yolda hiç bozukluk kalmadı ama deli hakkı'ya tırmanırken hala daha yol değişimi var kısa bir mesafede. Oralarda pek sis olmuyor zaten daha yukarıda olur. Onun haricinde yollar cıncık gibi oldu :D

bu sene kış önceki senelere göre daha yumuşak geçti ondandır, yoksa bi yerlerde kayma olup kapatırlardı gene :D

bu sene kış önceki senelere göre daha yumuşak geçti ondandır, yoksa bi yerlerde kayma olup kapatırlardı gene :D
Kayma olması zaten Allah'ın emri de bildiğin beton asfalt döktüler tüm yollara. Artık kolay kolay çukur olmaz otoban yolu gibi oldu. Virajlar efsane ötesi. Focus'la kaptırıp 120-140 viraj kasmak çok eğlenceli oluyor da gece tehlikeli işte. Gündüz yapmak lazım :D

Kayma olması zaten Allah'ın emri de bildiğin beton asfalt döktüler tüm yollara. Artık kolay kolay çukur olmaz otoban yolu gibi oldu. Virajlar efsane ötesi. Focus'la kaptırıp 120-140 viraj kasmak çok eğlenceli oluyor da gece tehlikeli işte. Gündüz yapmak lazım :D

oo o kadar iyi mi yav ? devrek yolu ne durumda ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...