Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
karikatur_mizah_eğlence-- on Instagram_ __karikatu.jpg

Buna göre benim 5 yaşındaki yeğen de yaşlı. Beni üzemedi.

Buralar akıyor be dr. S kasa, bmw7kasa, kasa kasa rangerover...
Uzen tamami degil zaten o zamanki kullanilan seylere ozlem ozellikle o tetrisin bir sonraki versiyonu dinazor falan buyutmeli yumurtalar o 1000 in 1 oyun kasetleri vs keske saklasaymisim

Panpalar bisiklet bakmaya gittim , yanlışlıkla aldim gibi oldu :D

6aylik ozlem sona erdi , 500kişiden fikir aldim . Ümitten Carraroya kadar çok farklı markalara baktim . En sonunda kron tx150 aldim . İkinci el Shimano Bayisi tanıdık bir bisikletciden .

Kilitli maşa var , v fren , 28vites tourney

Bi hayırlı olsununuzu alirim :D

@DuzboruDownpipe , @emert20 , @alfhonso ve diğer velespitci panpalar [emoji56]

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Panpalar bisiklet bakmaya gittim , yanlışlıkla aldim gibi oldu :D

6aylik ozlem sona erdi , 500kişiden fikir aldim . Ümitten Carraroya kadar çok farklı markalara baktim . En sonunda kron tx150 aldim . İkinci el Shimano Bayisi tanıdık bir bisikletciden .

Kilitli maşa var , v fren , 28vites tourney

Bi hayırlı olsununuzu alirim :D

@DuzboruDownpipe , @emert20 , @alfhonso ve diğer velespitci panpalar [emoji56]

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ayırlı olsun beya

Bu gün arkadaşım 125k ya 2018 Audi A3 Sportpack aldı... 1.0tfsi .. baz paket ama sanırım Golf Comfortline dan 1-2 fazla donanımı varmış yani bence gayet yeterli bir donanım

Kafam karışık... sizce nasıl ? Tdi ı verip girsek mi bu işe :)
tamamen kendi fikrim ama kucucuk 1.0 motora cok fazla para istemisler. Ayni paralara onlardan cok daha dolu 1.5 1.6 motorlu satilan araclar varken hele o paralar sadece 4 halkaya gidiyor gibi duruyor. Kendi fikrim tamamen yazik olacagi yonunde.
Yakin zamanda pedere 1.4 turbo 150 bg astra aldik 93 e milyara. Ekran bluetooth onde led vs bosun bir tik ustune.ekstradan 32 milyar daha hakedecegini dusunmuyorum a3 un.

Son düzenleme:
5-7-10-11-12-20-21-22-27-29

Biraz yaşlanmışız ama bazı ağır hamleleri(Kaset doldurma-Walkman Pili bekletme vs vs) hiç hatırlamıyorum, çoğu çocukluğumda kalmış yahu yine de o zamanların ucundan çocuk da olsa yakalamak çok güzel bence şanslıyız.
O walkman pilleri çok dandikti :D Çikolata soyar gibi soyuluyor içinden siyah kömürümsü şeyler çıkıyordu hey gidi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...