Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sermayesi 300 bin lira olan yeni kurulmuş bir şirket, nasıl olur da 300 milyonluk şeker fabrikası ihalesini alabilir anlamak mümkün değil. Kaç gündür Kırşehir'de ki şeker fabrikası ihalesini alan Tutgu denen şirketi araştırıyorum ama nette doğru düzgün bir kayıt bile yok. Şirketin kurucusu İsmail Doğan diye bir adammış. Şirketin hisseleri de her biri 1000 tl değerinde 300 hisseden oluşmaktaymış. Kimin ne ayak olduğu, devletin ne haltlar karıştırdığı belli bile değil.

Arkadaşlar hayalimi süslemeye başladı :) Tam benlik acıkcası

ford_courier_kombi.png

hafif ve küçük ticaride rakipsiz şuan bence. rakibi fiorino.
bu araç fiesta alt yapısı ile konforlu, sessiz, çok daha şekilli ve titanium plus'ta efsane donanımı mevcut.
Bindiğim taksilerden gördüğüm tek şey dacialar bundan daha sessiz. Dizelleri için söylüyorum

Sermayesi 300 bin lira olan yeni kurulmuş bir şirket, nasıl olur da 300 milyonluk şeker fabrikası ihalesini alabilir anlamak mümkün değil. Kaç gündür Kırşehir'de ki şeker fabrikası ihalesini alan Tutgu denen şirketi araştırıyorum ama nette doğru düzgün bir kayıt bile yok. Şirketin kurucusu İsmail Doğan diye bir adammış. Şirketin hisseleri de her biri 1000 tl değerinde 300 hisseden oluşmaktaymış. Kimin ne ayak olduğu, devletin ne haltlar karıştırdığı belli bile değil.

TÜRGEV bağışlarını araştırırsak muhtemelen cevabı buluruz..

@ctanguner

Tesla model 3 haftada 2300 adet üretime vurmuş

Our best estimate is that Tesla has manufactured 14,295 Model 3s so far, and is now building approximately 2,313 a week. Those figures, and the charts below, represent Bloomberg’s latest estimates and will automatically update to reflect changes in the data.

2 ay oldu arabayı alalı,harbi sıkıldım görüntüden.(Bu arada konu açmadım araçla ilgili,çünkü düz araba başka özelliği yok)
bu jant benim araca yakışırmı ? yorumlarınız...
Adsız.png
0d68588a-2a7e-4d52-841e-add723cb585c.jpg
Accent orjinal ebat 185/60/14
Sparco jant ebat 195 / 50 / 15

2 ay oldu arabayı alalı,harbi sıkıldım görüntüden.(Bu arada konu açmadım araçla ilgili,çünkü düz araba başka özelliği yok)
bu jant benim araca yakışırmı ? yorumlarınız...
Ekli dosyayı görüntüle 12418
Ekli dosyayı görüntüle 12419
Accent orjinal ebat 185/60/14
Sparco jant ebat 195 / 50 / 15
Biraz abartılacaksa en iyi Volk TE37 gider, Japon-Kore'ye.:DAttıkların daha çok rally spec jantlar Accent'e tam oturmaz bence.:)Hayırlı olsun bu arada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...