Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
df258085e2e4c38d396bd6dcf5b3fc76.jpg

6666f2c14fb609b8864a961fd98c78dc.jpg

Sonuç:Mikemmel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Salda gölü yolları nasıl. İstanbuldan günübirlik gidilirmi. Kalmak istesem kalacak yerler nasıl.
sen de gidersen afyon üzerinden gideceksin sanırım abi, ben ankaradan doğru geldiğim icin ist-afyon arasi nasildir bilmiyorum ama afyondan sonra çardak'a kadar standart cift gidis gelis karayolu. Oradan havaalanı yoluna dönunce yol iyi bi yerden sonrası da gidiş gelişli ilçeler arası yol normal. Bazı yerlerde bozukluklar, çalısmalar vardi ama sıkıntı yaratacak bi yol yok. Günübirlik gereksiz olur 1500km+gezi işi pek katlanılacak gibi değil. Ben arkadaşlarimla gittim 2 gece 3 gün sahilde kamp yaptım o yuzden kalmalik yer tavsiyesi veremem ama yanlis hatirlamiyosam gol kenarinda otel ve kamp alani var internetten bakabilirsin. Yemek icin de gol kenarindaki pideci sami abiye ugramani tavsiye ederim kesinlikle. Yesilovadaki halk ve esnaf da gayet iyiler pisman olmazsiniz gittiginize :D

Ben dediğimde benle dalga geçiyorlardı abi :). Bak gör sene sonunda Audi ve Mercedes'in gümbür gümbür geldiğini görecekler. Yeni çıkacak olan E-Tron v3.0 otonom sürüşe dahi sahip olacak. Dediğim gibi elektrikli arabayı Tesla ateşlemiş almanlar geliştirecektir.
elektrik konusunda en iyi arge BMWde

BMW zaten iyiden iyiye o pazara girdi ondan dolayı onu yazmadım fakat artık i3'ün daha uzun menzillilerinin vakti geldi de geçiyor bile... Paris Motor Show'da söylentilere göre iX3'ü göreceğiz ama bakalım kısmet :).
Tesla dan dolayı Amerikada 3 serisi satışları düşüşte tamamen elektrikli bir 3 serisi çok uzak değil ;)
@İstanbulluu
Elektrik tüketimi (kWsa/100km) (BMW i3s) 14,3*

Bugun bir ayakkabi alayim dedim nike adidas gibi markalar ortalama 250 500 arasinda. North face 700. Yazik gunah cidden .

Yapacak bir şey yok kaptain.Ben 200 altına almaya çalışıyorum spor ayakkabılarımı indirim vs kovalıyorum sen de mağazadan bakma derim morhipo,boyner vs takip et.

Yapacak bir şey yok kaptain.Ben 200 altına almaya çalışıyorum spor ayakkabılarımı indirim vs kovalıyorum sen de mağazadan bakma derim morhipo,boyner vs takip et.

Ben eski kafaliyim bu konularda. Giyip yurumem lazim yanlis gelir gondermekle ugrasmam vs birde cok sık ayakkabi degistiririm. Ogrendigim en iyi kural lacoste gibi hersey ureten firmalardan ayakkabi almamak. Kovaliyorum gibi aciyip almadim bugun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...