Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben eski kafaliyim bu konularda. Giyip yurumem lazim yanlis gelir gondermekle ugrasmam vs birde cok sık ayakkabi degistiririm. Ogrendigim en iyi kural lacoste gibi hersey ureten firmalardan ayakkabi almamak. Kovaliyorum gibi aciyip almadim bugun.

Ben geçen yaz 150 tl ye Skechers almıştım hala giyiyorum :) Genelde 150-200 arasına bulabiliyordum 3-4 ay önce.Şimdi gidip bakmak lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben bu kis icin mont getirttim abd den 400 liraya hallettim burada 1 milyar su an.
Şaşırmadım, markasini hatırlamıyorum ama bi bot da gelmişti ilk dükkana geldi ordan eve getirdi babam botun görüntüsü nasıl diye sorduğumda babam bunu giymek için ruhsat lazım demişti:D öyle büyük evereste çıkılacak tarzda bişey fiyatı ne? 80$:D burda baktık en benzerleri 700 liraydı

Tesla dan dolayı Amerikada 3 serisi satışları düşüşte tamamen elektrikli bir 3 serisi çok uzak değil ;)
@İstanbulluu
Elektrik tüketimi (kWsa/100km) (BMW i3s) 14,3*
Uzak değil lakin G20'nın normal versiyonu bile kuvvetle muhtemel Cenevre'ye kalacakken elektirkli versiyonun gelmesi çok daha uzun sürecektir. BMW, aynı diğer rakipleri gibi ilk olarak bir SUV modeli ile high-range klasmanına girmek isteyecektir bence.

ogretsene bana bu ay cok acıldım 200 e bulursak hele tadından yenmez
Ben T sportsdan almıştım şu an 150 imkansız gibi ama bizim burdaki Skechers bayisi mi diyim ne diyim 200-250 arasına veriyordu.Bakmak lazım bir de İstanbul pahalı memleket.

55liraya almış babam bunu 44no serçe parmağı biraz sıkıyo biraz da havasız gibi ama neticede 55lira:D
20180412_224312-1.jpg
20180412_224330-1.jpg

Leon Rinspeed mi alsak yav Tiguan'ı satıp :rolleyes:o_O. Annem ne tepki verir bilemiyorum ama "Bucket List"imden bir araç eksilmis olur :D. Anlamayanlar googlelayıp makinanın nasıl psikopat olduğuna bakabilir :D bu arada tr dek tek ha o_O.

Son düzenleme:
Yapacak bir şey yok.Bir de daha bu senenin başında Salomon spor ayakkabı aldım 210 tl ye.Bence gene fena fiyata almadım.Bi de harley bot aldım %50 indirimle 190 tl ye.Denk düşüyor bana nedense.

aman tadımız kacmasın alı rıza bey sinirim bozuldu sımdı
55liraya almış babam bunu 44no serçe parmağı biraz sıkıyo biraz da havasız gibi ama neticede 55lira:D
Ekli dosyayı görüntüle 12487 Ekli dosyayı görüntüle 12488
decathlon severız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...