Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fanteziye gerek yok, oto elektrikçiye git baktır abi :D

elektronik aksam önemli ;)

bi de nerden anladın boşaldığını ?

Marş bastığımda, biyolojik sensorlerim, olumsuz bir durum sezdi. Kulaklarıma yansıyan marş sesi, daha önceki marş sesleri ile eşleşmiyor. Motor bana bişiler anlatmaya çalışıyor.
Bakımı bekliyorum..

Spor salonuna giden duzenli diet yapan var mi ? :) uzun aradan sonra diete basliyorum, salona gidiyorum.. herturlu tavsiyelere acigim

Spor salonuna giden duzenli diet yapan var mi ? :) uzun aradan sonra diete basliyorum, salona gidiyorum.. herturlu tavsiyelere acigim
Geçen sene eylülde 87kgya kadar çıktım, salona gitmeden evde internetten araştırarak 5 ayda 74 e düştüm
Yemek konusunda asıl yaptıklarim
Aksam 7 8 den sonra su dışında hiçbirşey yemedim sadece su
Ekmegi yenel olarak azaltıp özellikle kahvaltoda hiç beyaz yemedim kepekli tahilli vs yedim
Çok ufak bisey gibi gelebilir ama normal makarna yerine kepekli makarna yemek çok daha iyi şekeri aniden oynayıp çabuk açıktırma olayı olmuyor
Yemeklerin yanında içecekleri de bıraktım
Çok düzenli de gitmedidaha kısa surede yapabilirdim

5008 247.000 TL olmuş. Vay arkadaş.

Bu otomobil fiyatları 50-60 bine düşünce alcam beklicem.
images (1).jpeg

2013 yazındayız. emektar 850 T5 altımda. hava nasıl sıcak leş ama inceden bir esiyor. inceden esiyor da işte yaz esintisi yani güneş altında kalır haşlanmış ıstagkza dönersiniz. neyse sıkıntı yok. arabamız hem beyaz hem de volvo. bize komaz bilader. zaten yeni bir hatun tavlamışım afet. uçuyorum. ilk kez buluşacağız. yer olarak şirinevler metrobüs durağını seçtik ben seni ataköy tarafından duraktan alırım dedim. ok dedi. geç kalmayı sevmem. buluşmaya 1 saat kala marşa bastım çıktım. buluşmaya 15dk kala oradaydım. dedim biraz geç de kalabilir o yüzden ben şu arabayı stop edeyim de 4 cam açık beklerim o gelirken de tekrar arabayı çalıştırır içerisini soğuturum . maksat benzini çok içmesin zaten yakıyor namussuz bir de bebeğe gidelim diyordum hepten patates olmayalım. (ulan şuan kendime güldüm çünkü o gün afedersiniz zaten sadece chlai'de 120tl hesap verdim kaçtığım şeye bak. şuan aynı hesabı düşünemedim..) neyse bekliyorum. primses ufukta göründü geliyor. marşa bastım. klimayı açtım sona. camları kapadım. klimanın sesi var. rüzgarı var ama soğutmuyor?!?!?! (dını dınıııınnn windows bende kapandı) ulan dedim bugün değil bugün değil ne olur bugün bozulma her zaman bozul ama şuan değil ağzına sıçayım volvo diye bağırıyorum çok yaklaştı sustum. açtı kapıyı bindi. selam falan filan. hemen çıktım yola. bir yandan az biraz sohbet ediyoruz bir yandan da klima en sonda wuuuuuuuuuuuuuuuu ötüyor allah kahretsin hala tık yok. abi içerisi gittikçe sıcak olmaya başladı. kız birazdan terleyecek ben zaten götten terlemeye başladım stresten. muhabbet ederken bir yanda ehe ehe diye gülüp klimayı açıp kapatıyorum falan bana mısın demiyor. ve o an geldi.. kız dedi ki biraz sıcak olmadı mı klima çalışıyor mu.. (iç ses: volvo ananı bacını..) şey dedim şansa bak sanırım klima bozuldu ne oldu anlamadım (mortingen moddayım beyaz tenli değilim ama kızarmalar başladı) hadi yaa dedi. valla dedim kusura bakma. yok canım önemli değil dedi. yukardan güneş vuruyor dedi. (sunroof perdesi açık) elimi stresin verdiği hızla perdenin kolcağına attım bir ittirdim çaaaaaaaat!! öyle bir fırladı mı ön cama vurdu. kolçak elimde kaldı emenike (iç ses: senin araba kere sülaleni gelmişini geçmişini) abi ben konsolda kolçağı ararken bu kendini gülmemek için zor tutuyor ben içten küfür kımaten dışımdan ehe ehe hay aksi falan.. ömründe kaç tane bu kadar utandığım an olmuştur bilmiyorum ama fena cortladım ya.. neyse merak eden olursa ilk buluşmanın rezilce başlamasını saymazsak kızı tavladım. bana aşık da oldu. çok sevdi ama ben onu sevemedim bir süre sonra hevesim kaçtı ayrıldım. allah belanı versin dedi. ok dedim

the end.

Tabi sen o kadar klima sunroof falan derken çile çekmişin, kızın çekici kısmı kalmamış ayrılık şart olmuş.

Geçmiş olsun, Allah daha beter ilk buluşmalardan korusun :D

61-62 yazanlar 60 a satarım kafası.Zaten temiz yaris de az bulunur durumda malum B segment başlangıç arabası.Değeri gün geçtikçe artacaktır
Türkiye'de "nominal değeri" artmayan bir araba yok ki... Acı ama gerçek.

Bu arada, önceki mesajda c sınıfı 1.2 atmosferik demiştin Pulsar için. 1.2 turbo değil mi o? Yanlış mı biliyorum?

@bt
Hocam sizin Mazda 3, füme, 41 ** 741 plakalı mı?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...