Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen sene eylülde 87kgya kadar çıktım, salona gitmeden evde internetten araştırarak 5 ayda 74 e düştüm
Yemek konusunda asıl yaptıklarim
Aksam 7 8 den sonra su dışında hiçbirşey yemedim sadece su
Ekmegi yenel olarak azaltıp özellikle kahvaltoda hiç beyaz yemedim kepekli tahilli vs yedim
Çok ufak bisey gibi gelebilir ama normal makarna yerine kepekli makarna yemek çok daha iyi şekeri aniden oynayıp çabuk açıktırma olayı olmuyor
Yemeklerin yanında içecekleri de bıraktım
Çok düzenli de gitmedidaha kısa surede yapabilirdim
masabasi calisinca surekli elimde cay kahve, hepte sekerli, sekeri kestim ilk etapta, birde kolayi kesmeye calisiyorum ama cok aliskanlik yapmis.. onun disinda yurume mesafelerini uzatmaya calisiyorum, salona da gidecem firsat bulur bulmaz, duzenli olamasa da ara ara giderim en azindan terlerim .

Bırakırsan -ki bırakmayanı görmedim- ve başka bir sporla uğraşmaya başlamazsan verdiğin kiloları x2 alıyorsun. Benzer senaryoda geçen yıl spor salonu yerine bahçeyi kullandım. Başka rahatsızlıklarla birleşip hareketim kısıtlanınca kiloyu x2 aldım. Daha önceki yıllarda spor yaptığım dönemlerin sonrasında da aynısını yaşadım. Diyet kısmına çok değinmiyorum, burada en önemlisi hareketi azaltmaman. Bir kere başlarsan hareketi sakın bırakma.
10 sene oncesine kadar aktiftim, voleybol, basketbol, yuzme, kosu, bisiklet :) sonrasinda hem sporu biraktim (bahanemizde hazir zaman yok diyoruz) hemde yeme aliskanliklarim degisti, ogrenciyken en kucuk menuden yanina icecek yok yada en fazla su icerdim. simdi doldur doldur ekstralari da getir yanina da kola buyuk boy :) oyle olunca, 10 sene onceki halime gore 15 kilo fazlam var.

Kaldı geriye 74.999.25 :D param olsa şu an türkiye 'de tek olan bir araba var onu alacam bize çok güzel fiyata veriyolar ama şu an onu alacak gücümüz yok eğer gücü olan varsa bana ulaşsın çok güzel yatırımlık araba.
İzmir Karşıyaka'da ki BMW mi yoksa bugün favori ilanınız düştü diye mesaj geldiyse

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayakkabı alicaksaniz önce mağazada deneyin sonra alın internet te çok daha ucuza oluyor ben bir kaç senedir hep öyle yapıyorum özellikle şuan botlarda baya indirimler var

5008 247.000 TL olmuş. Vay arkadaş.

Bu otomobil fiyatları 50-60 bine düşünce alcam beklicem.
sık ama bol bol yiyebilirim mesela :) cok acayip istahim var :) istahi kapatacak biseyler ariyorum, sekeri karbonhidrati azalt istah kapanir dediler deneyecem bugun basladim.

İlk önce günde kaç kalori yakıyorsun onu bulmak lazım. Bunu ortalama olarak ölçen tartılar var. Şimdi benim kullandığım diyet ortalama 1500 kalori eğer bunun altında kalori yakıyorsan kilo alırsın eğer üstüyse direk atarım :)

masabasi calisinca surekli elimde cay kahve, hepte sekerli, sekeri kestim ilk etapta, birde kolayi kesmeye calisiyorum ama cok aliskanlik yapmis.. onun disinda yurume mesafelerini uzatmaya calisiyorum, salona da gidecem firsat bulur bulmaz, duzenli olamasa da ara ara giderim en azindan terlerim .
Masabaşı iş gerçekten zor bende o max kiloya üniversite sinavina hazırlanırken çıkmıştım derslerin yoğunluğundan stresinden kendimi tatlılara bisküvilere gömdüm:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...