Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
911 gerçekten de ayrı bir marka onu Beetle çakması ya da VW gibi görenlere katılmıyorum(J.Clarkson'da dahil):p.Ama öbür türlü Panamera'dan tut da Macan, Cayenne'e hoş olmayan ürünleri de mevcut yapacak bir şey yok nasıl para kazanacaklar yoksa.o_O
Valla ben arka aksin gerisinde motor olacak hemde it gibi yol tutacak hemde günlük kullanılacak kimse kusura bakmasın ama 911 e laf soyletmem bende :rolleyes:. 718 i pek katmıyorum ama diğer modeller markanın para kazanması adına üretilen modeller ki zaten Macan hariç diğerleri kendi segemntlerinde çok başarılılar.

yaz kızım.... 3 torba çimento

Da1tNNgX0AEgbRV.jpg

şu kadar basit bir videoda arabanın tepkilerini izleyerek mest olabildim. Fena be... :)

Misss misssss

Liderlik, şampiyonluk falan umurumda bile değil. Şu hükümet yandaşı akbilspor kazanamadı ya içimin yağları eridi. Bu saatten sonra ilk üç sırada 3 büyükler olsun, mümkünse 4. de akbilspor kalsın.

Eridiiim bittiiim, 3 kilo verdim şu maç :D

Valla ben arka aksin gerisinde motor olacak hemde it gibi yol tutacak hemde günlük kullanılacak kimse kusura bakmasın ama 911 e laf soyletmem bende :rolleyes:. 718 i pek katmıyorum ama diğer modeller markanın para kazanması adına üretilen modeller ki zaten Macan hariç diğerleri kendi segemntlerinde çok başarılılar.
Müthiş şekilde yol tutuyor ve d.d. için uygun ama kusursuz değil bazı durumlara ön tarafta yeterince ağırlık olmadığı için önden kayabiliyor, yine ayni sebepten arkası aniden kopabiliyor ve koptuğunda da kontrolu çok zor yani arabayı hakkıyla kullanabilmek zor ama karşılığında bambaşka bir deneyim yaşatıyor
Yanlış anlama ha benim en çok istediğim ikinci araba 997.2 gt3 rs 4.0 ama o da mükemmel değil

Son düzenleme:
Bugün benim de hiç izleyesim yoktu, özellikle dünün ardından yenebileceğimizi düşünmüyordum bile açıkcası. Ama maçın başında işler değişti :D
Ben futbolu hala beğenmiyorum. Tamam baskılı ve istekli oynuyoruz ama yetmiyor. Gomis haricinde gerisinde ki üçlünün de birşeyler yapması lazım, gol atması lazım. Yoksa bu şekilde daha çok zorlanırız. Neyse ki bugün ki maçı kurtardık :D

gezerken buna denk geldim :)
Hocam sizdeki araçlar BMW, FordKA filan. Doğal olarak bu dengesizlikleri uzun zamandır yaşamamışsınızdır. :p Sonuç bence çok normal. Ani frende tek teker ıslak tarafta kalıyor ve dünya bir dakikalığına güzelleşiyor :D Şaka bir yana, Duster'ı da kendi abs'siz arabam gibi, hatta daha da temkinli kullanırdım herhalde. Bunu hiçbir şekilde ani fren veya manevra yapmayacak şekilde kamyonet kullanır gibi uzaktan görerek kullanmak gerek.

Hocam sizdeki araçlar BMW, FordKA filan. Doğal olarak bu dengesizlikleri uzun zamandır yaşamamışsınızdır. :p Sonuç bence çok normal. Ani frende tek teker ıslak tarafta kalıyor ve dünya bir dakikalığına güzelleşiyor :D Şaka bir yana, Duster'ı da kendi abs'siz arabam gibi, hatta daha da temkinli kullanırdım herhalde. Bunu hiçbir şekilde ani fren veya manevra yapmayacak şekilde kamyonet kullanır gibi uzaktan görerek kullanmak gerek.
Bize bir dakikalığına, tamir edicek ustaya günlerce güzelleşiyor:D

E yine Porsche daha iyi bir marka ortada yillardir uretilen bir 911 gercegi var 718 leri Panamera Turbo E-Hybrid leri Cayenne Turbo'ları saymıyorum bile (Macan GTS veya Turbo olmadıkça proper bir porsche olarak nitelendirilemez). Lexus da ise kayda değer LFA ve RC F var
Lfa diyorsun.Şuan çık boğaziçi makina mezunlarına falan sor ne diyevekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...