Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok beya rusça yerine gider ispanyolca veya cince öğrenirdim napam rusçayı :D
İspanyolca iyidir, kursa gidicek olursan dikkat et ya hoca türkçe bilmesin orjinal ispanyol olsun yada türkçe konuşmasınlar ben güya hazırlık okuyorum ıngilizce öğrenmem lazım sadace biraz gramerimi geliştirebildim, listening speaking de geriye gittim neden? Derslerin çoğu türkçe işleniyor

İspanyolca iyidir, kursa gidicek olursan dikkat et ya hoca türkçe bilmesin orjinal ispanyol olsun yada türkçe konuşmasınlar ben güya hazırlık okuyorum ıngilizce öğrenmem lazım sadace biraz gramerimi geliştirebildim, listening speaking de geriye gittim neden? Derslerin çoğu türkçe işleniyor
Ben aslında çince öğrenmek istiuotum ama çinin geleceğini son dönemlerde iyi görmüyorum o yüzden ispanyolca daha mantıklı geliyor. Bakalım kısmet.

Uzun süredir bu kadar dolu bir Caravelle görmediydim ACC DCC Front Asisst Geri Görüş Kamerası LED far DSG ve 204hp gırtlak spec yani bi tek sunroof ve elektirkli bagaj yok. Cuma öğlen yemeğe bunla gittik.

Gittim alakasız bir konuya sırf @gtepro 'yu triggerlamak için yanlışlıkla "VW sizce de ruhsuz arabalar üretmiyor mu?" yazdım.

Neyseki durumun erkenden farkına varıp mesajı sildim, herkese iyi akşamlar dilerim.
Ohoo trigerlanmadım ki gecmişteki modelleri saydim hatta sonra günümüz için sana katılıyorum bile yazdım :D.

Rüyamda arabanın motorunun yatak sardığını gördüm. Yağ karterini söküp baktığımda su gibi yağın üstünde yüzen katılaşmış yağ parçaları vardı. Hepsi kapkaraydı...
Bu ne anlama geliyor.. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...