Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Otomatik arabada istanbul trafiğindeyken trafik hızı rolantiden hızlı ve durkalklı durumda, sürekli az gaz vermekmi (%20-10) daha doğru yoksa 2-3 saniye %50 vermek mi?

Hangisi daha az yaktırır?

Arabasina göre davranmazlar , ama Mercedes boyasının kendine has bir zorluğu-sertligi vardır :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende oyle dusunurdumde audi nin daha kaliteli. İnce diyecem mikronu kalin ama cok kolay ciziliyor siyah olunca hele intihar sebebi

Bende oyle dusunurdumde audi nin daha kaliteli. İnce diyecem mikronu kalin ama cok kolay ciziliyor siyah olunca hele intihar sebebi
Abi kaliteden dolayi değilde almanlar sert bir boyaya sahip . Japonlar ve diger uzak doğulular tam zıttı ...

Sert olanlardan çizik almak zordur , yumuşak olanlarda kurularken dahi cizdiginizi gozlemlersiniz :D

Abi kaliteden dolayi değilde almanlar sert bir boyaya sahip . Japonlar ve diger uzak doğulular tam zıttı ...

Sert olanlardan çizik almak zordur , yumuşak olanlarda kurularken dahi cizdiginizi gozlemlersiniz :D

Bu detail turkey e yazacaktimda site buradanda kotu geldi yasayan pek yok dedim sana sorayim :D

Bu detail turkey e yazacaktimda site buradanda kotu geldi yasayan pek yok dedim sana sorayim :D
Dt son zamanlarda mayoz bolunmelere uğradı , ondan dolayi .

Az kişi olsa bile güzel kaliteli ortam var :)

Kemik tayfa daha önce sorulmuş sorulari cevaplamama prensibine sahip genelde , ki haklılar ... :)

Kemik tayfa daha önce sorulmuş sorulari cevaplamama prensibine sahip genelde , ki haklılar ... :)

orasıdamı dagıldı yav

Ha sunu diyeyim ama kemik tayfa bazi konularda haksiz o zaman. Bu hatayi bende baskalarida bu forumda bizlerde yaptik. Kimisi konu acmaya kaydolur cevap verilir bakar samimi ortam var kalici hale gelir belki oda yardim eder.
Bir konuyu defalarcada soran olabilir cunku cerceveler belli sorulacak sorularda neredeyse belli. Yonlendirme yapilabilir eski konulara hic yoktan. Sen bu foruma bakma bizler herseyden sohbet ediyoruzda o forumda bi isik kivilcimda goremedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...