Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caravelle bize büyük gelir babuş be yoksa çok tatlı araba bi de money money :D :D auto credit ne ola ki :D
Auto Credit le ödemeyi 4 yıla boluyoz kiralar gibi oduyon 4 yıl sonunda ne kadar bakiye kaldıysa ya onu oduyon araba senin oluyor ya arabayı geri veriyon bayi satıyor yada sana yeni yapılandırma ile yeni makina veriyoruz ama bunun 4 yıl olması zorunlu değil :rolleyes:. Başgan az mesai harcamadı bu sistemi tr ye entegre etmek için o_O.

Auto Credit le ödemeyi 4 yıla boluyoz kiralar gibi oduyon 4 yıl sonunda ne kadar bakiye kaldıysa ya onu oduyon araba senin oluyor ya arabayı geri veriyon bayi satıyor yada sana yeni yapılandırma ile yeni makina veriyoruz ama bunun 4 yıl olması zorunlu değil :rolleyes:. Başgan az mesai harcamadı bu sistemi tr ye entegre etmek için o_O.
Kredi çekmekten daha mı avantajlı? Böyle yapınca kazancımız ne oluyor :D

Kredi çekmekten daha mı avantajlı? Böyle yapınca kazancımız ne oluyor :D
Kredi çekmekten daha avantajlı hatta hatırladığım üzere ilk yıl sigorta vdf den hediye zaten kredi de vdf den çekiliyor. Ornek olarak sen caddy comf alacan ve normal krediyle ödeyecen fakat bu sistem sayesinde daha düşük meblağlı taksitlerle exclusive alarak bir üst donanıma terfi ediyorsun tek fark kredi sonunda belli bir tutar kalıyor örnek olarak 10bin lira onu nasıl ödeyeceğin sana kalmış istersen öde istersen arabayı geri ver istersen başka araba iste fark etmez.

İphonenin son güncellemesinden sonra pilinizin durumunu % olarak ölçüyor mu?

Ha sunu diyeyim ama kemik tayfa bazi konularda haksiz o zaman. Bu hatayi bende baskalarida bu forumda bizlerde yaptik. Kimisi konu acmaya kaydolur cevap verilir bakar samimi ortam var kalici hale gelir belki oda yardim eder.
Bir konuyu defalarcada soran olabilir cunku cerceveler belli sorulacak sorularda neredeyse belli. Yonlendirme yapilabilir eski konulara hic yoktan. Sen bu foruma bakma bizler herseyden sohbet ediyoruzda o forumda bi isik kivilcimda goremedim

yeni gelen arkadaşları ürkütüp korkutmamak gerek işte :)

Trafik sigortası tekliflerim geldi :(

2JpM7d.png

Zati ben izlemesem de çok bir şey değişmez :D Bjk'nin oyunu da kadrosu da başakşehir'den daha iyi bana göre. O yüzden ben o maçın ya berabere biteceğini ya da bjk'nin kazanacağını düşünüyorum.
Bizim bu sene deplasman sıkıntımız var, fatih terim etkisi ile de maçı size yakın görüyorum. Zaten o maçı kazanan şampiyon olur bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...