Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim bu sene deplasman sıkıntımız var, fatih terim etkisi ile de maçı size yakın görüyorum. Zaten o maçı kazanan şampiyon olur bence
Önümüzdeki hafta kimse kaybetmez ve sonraki haftaya herkes kazanmış girerse beraberlik ya akbilsporu ya da fb'yi şampiyon yapar. Bizim takımda gomis haricinde gole katkı yapabilen yok. Geride ki üçlü özellikle feg ile belhanda hiç bir şey oynamıyor. Onlar biraz etkin olsa belki diyeceğim ama çok etkisizler. Bunların haricinde de bjk'nin gole katkı yapabilecek çok oyuncusu var.

Zati ben izlemesem de çok bir şey değişmez :D Bjk'nin oyunu da kadrosu da başakşehir'den daha iyi bana göre. O yüzden ben o maçın ya berabere biteceğini ya da bjk'nin kazanacağını düşünüyorum.

Biizm iç saha maçlarını izle Cenk, inan seyirci alıyor puanları, BJK maçının da farklı olacağını sanmam. Taraftar baskısı ile erken gol bile bulabiliriz. Ama ben asıl Alanya maçından çok korkuyorum. Özellikle deplasmanda kapanan takımlara karşı Mariano gibi Belhanda veya Feghulinin çıkması gerek ama adamlar yokları oynuyorlar. Rodriguez desen cicişler ile takılıyor sahada bir hafta var bir hafta yok.

Biizm iç saha maçlarını izle Cenk, inan seyirci alıyor puanları, BJK maçının da farklı olacağını sanmam. Taraftar baskısı ile erken gol bile bulabiliriz. Ama ben asıl Alanya maçından çok korkuyorum. Özellikle deplasmanda kapanan takımlara karşı Mariano gibi Belhanda veya Feghulinin çıkması gerek ama adamlar yokları oynuyorlar. Rodriguez desen cicişler ile takılıyor sahada bir hafta var bir hafta yok.
Vallahi dürüst olmak gerekirse oynanan oyundan memnun değilim. İstek ve arzu olarak çok iyiler ama futbol anlamında iyi değiller. Dün maçı açtım bir 15 dk falan izledim ama baktım bir cacık olmayacak kapattım. Feghouli sneijder'in pozsiyonunda oynarken oldukça iyiydi ama açığa geçince söndü gitti. Belhanda'nın asistlerini falan sayıp duruyorlar ama direkt gole hiç katkısı yok. Rodri ise paso gomis'e çalışmaya çalışıyor. Bakalım ne olacak..

F1 2018 eSports elemeleri açılmış. Fırsattan istifade gidip oyunu aldım, biraz alıştırma yapıp elemelere katılacağım.

Gran Turismo'da geçen gün FIA maçında monitörü filan fırlattım, çıldırıyorum adamlar bana çarpınca. Birde halen benden sportmenlik puanı filan düşüyor, adam erkenden freni koyuyor yolun ortasında ne yapıyım içinden mi geçeyim yav.

Neyse aksdlşasg artık F1'de şansımı deneyeceğim :D

Çoçuklar oynayabildiğiniz kadar oynayın. 30 yaşından sonra oyun oynamak adamı kesmiyor... Hatta bir iki özel film dışında film izlemek te kesmiyor. Anca ufak tefek cinayet fi veya şahsiyet tarzı diziler dışında artık hiç bir prodüksiyon sarmıyo..

Çoçuklar oynayabildiğiniz kadar oynayın. 30 yaşından sonra oyun oynamak adamı kesmiyor... Hatta bir iki özel film dışında film izlemek te kesmiyor. Anca ufak tefek cinayet fi veya şahsiyet tarzı diziler dışında artık hiç bir prodüksiyon sarmıyo..
Abi oyunda sarmıyor artık oyunlarda eskisi kadar iyi değil.

Eskiden hikaye anlatımı güçlü oyunlar baskın gelirdi, oynanış ön planda olurdu. Şimdi varsa yoksa grafik ve şiddet öğeleri. Mantıksız saçma sapan oyunlar.

Eskiden troll denilen community bu kadar etkin değildi, adam gibi bir multiplayer oyuna girdiğimizde herkes birbirine saygı gösterirdi. Göstermeyenler de şutlanırdı. Şimdi onlar baskın geliyor, biz geri çekiliyoruz. Çok basit oyunlarda bile 3-4 kişi koordine olamıyor bu sebepten.

Bir akşamları tır sürüyorum, Overwatch oynuyorum arada, çıldırmadığım vakitler Gran Turismo birde olursa bu oyun olacak...

Abi oyunda sarmıyor artık oyunlarda eskisi kadar iyi değil.

Eskiden hikaye anlatımı güçlü oyunlar baskın gelirdi, oynanış ön planda olurdu. Şimdi varsa yoksa grafik ve şiddet öğeleri. Mantıksız saçma sapan oyunlar.

Eskiden troll denilen community bu kadar etkin değildi, adam gibi bir multiplayer oyuna girdiğimizde herkes birbirine saygı gösterirdi. Göstermeyenler de şutlanırdı. Şimdi onlar baskın geliyor, biz geri çekiliyoruz. Çok basit oyunlarda bile 3-4 kişi koordine olamıyor bu sebepten.

Bir akşamları tır sürüyorum, Overwatch oynuyorum arada, çıldırmadığım vakitler Gran Turismo birde olursa bu oyun olacak...

Ben o dediğin saygıyı bir tek, FSX oynarken gördüm.

Ben o dediğin saygıyı bir tek, FSX oynarken gördüm.

FSX candır, ben yeni sistemime ilk günün heyecanıyla kurdum ettim. O.C yaptığım için baya 50 fps filan alıyordum meydan da bile ancak yine saçma sapan bir hatayla karşılaşıyordum. 2 saati aşan uçuşlarda havadayken bir anda donup kapanıyordu. Otomatik save kursam bile sonuç olarak zevki bozuyor çok kötü oluyor.

Uğraştım ama çözemedim yine, FSX'in milyonlarca hatası meşhur zaten biliyorsun abi. Kaldı öyle kenarda... Yoksa çok isterdim bir HEAVY öğrenip Cross the Pond etkinliklerine filan katılmayı ama olmadı. 737 de kaldık :D

QUOTE="Berkin, post: 248456, member: 12"]FSX candır, ben yeni sistemime ilk günün heyecanıyla kurdum ettim. O.C yaptığım için baya 50 fps filan alıyordum meydan da bile ancak yine saçma sapan bir hatayla karşılaşıyordum. 2 saati aşan uçuşlarda havadayken bir anda donup kapanıyordu. Otomatik save kursam bile sonuç olarak zevki bozuyor çok kötü oluyor.

Uğraştım ama çözemedim yine, FSX'in milyonlarca hatası meşhur zaten biliyorsun abi. Kaldı öyle kenarda... Yoksa çok isterdim bir HEAVY öğrenip Cross the Pond etkinliklerine filan katılmayı ama olmadı. 737 de kaldık :D[/QUOTE]

Benim İvaoda Lounghaul brovem vardır. bir ucuşta 10 saat havada online kalıyordum. Senin hatanda bulunup çözülür. Mühtemelen OC lerde sıkıntı var. Bu oyun oc felan istemez.

öff.png

Son düzenleme:
Son düzenleme:
https://otopark.com/forum/threads/geleceğin-klasiği-peugeot-406-coupe.6826/
Şöyle değişik bir konu açtım. Sizce 406 Coupe klasik olabilir mi?

Artık her ay bir veya iki kez "Geleceğin Klasiği" konseptinde yazılar yazacağım inşallah :). Araştırmamı önereceğiniz arabalar varsa bekliyorum o_O. Eğer yanlışım olduysa affola.
Ceyhun benim cesaretim ve maddi gücüm almaya yetmedi, yalnız 2003-2007 arası Fiesta ST'ler bence geleceğin klasiği adayı olabilirler.Atmosferik Hothatchler kalmadı son atmosferik hothachlerden.30.000 tl'ye bir ara tertermiz 110bin km de LPG'siz hatasız ilk sahibinden olanı satıldı aklıma geldikçe moralim bozulur.:D

Son düzenleme:
Ceyhun benim cesaretim ve maddi gücüm almaya yetmedi, yalnız 2003-2007 arası Fiesta ST'ler bence geleceğin klasiği adayı olabilirler.Atmosferik Hothatchler kalmadı son atmosferik hothachlerden.30.000 tl'ye bir ara tertermiz 110bin km de LPG'siz hatasız ilk sahibinden olanı satıldı aklıma geldikçe moralim bozulur.:D
Valla 2003 2007 arası Fiesta lar özellikle bizim ülkeye çok az geldiler. Yurtdışında olmasa bile bizim ülkede belli bir değere sahip olacak gibiler. Avrupa Ford diyince aklıma klasik olabilecek direk Puma geliyor o_O.
Gt86
Clio 2-3 rs
2012 sonrası exige
GT86'nın üretim adedi çok fazla klasik olabilir mi bilemiyorum. Clio'ları bir sonraki yazılar için inceleyeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...