Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
buradaki yıldızlara Eskişehirde gitmek istediğim yerler..

Untitled.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,370
46,073
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu millete ne olmuş ben hiç anlamıyorum.. Yok şenol hoca şurada şöyle demişti, burada böyle yapmıştı, yok bjk de böyle yapmıştı, gs maçında şu olmuştu, yok numara, yok fetö.. Arkadaş adam öyle ya da böyle yaralandı. Bu adamın ölmeyeceğine dair bir yerden garanti mi aldınız ? Ya adam ölüp gitseydi. Hiç mi kimsede merhamet, vicdan kalmamış. Takım dediğin şey bir insanın hayatından daha mı önemli sanki. Yemin ediyorum her gün biraz daha soğuyorum bu milletten.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Konyalı çok fiyat bindiriyor. Yakın zamanda saat aldım, baktığım saat konyalıda hesapta indirimdeydi. Çakallar saate 200 tl zam yapıp fiyatını 120 tl falan düşürmüşler. Biraz araştırsan 1200lere falan bulursun o saati :D
valla su akasyadakı konyalıdan daha once alısverıs yaptım fena degıldı. 1200 baya guzel olurda cam mıneral ımıs galıba o uzdu yoksa tam aklımdakı gıbı.

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
valla su akasyadakı konyalıdan daha once alısverıs yaptım fena degıldı. 1200 baya guzel olurda cam mıneral ımıs galıba o uzdu yoksa tam aklımdakı gıbı.
Ben bi önceki saati baya uyguna almıştım konyalıdan, sonrasında pil değişimi vs konusunda da baya yardımcı oldular ama saat baktığım dönemde değişik bi politikaları vardı, bindirim üzerinden indirim yapıyorlardı ters geldi bana da. Diğer cam tipi nedir hocam ben pek hakim değilim, diğer saatte mineral cam var 5 sene oldu o kadar vurmama rağmen derin bi çizik çatlak vs yok.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben bi önceki saati baya uyguna almıştım konyalıdan, sonrasında pil değişimi vs konusunda da baya yardımcı oldular ama saat baktığım dönemde değişik bi politikaları vardı, bindirim üzerinden indirim yapıyorlardı ters geldi bana da. Diğer cam tipi nedir hocam ben pek hakim değilim, diğer saatte mineral cam var 5 sene oldu o kadar vurmama rağmen derin bi çizik çatlak vs yok.
aslında benımde tam olarak su sudur dıyememde 2 cesıt kullandım bır safır krıstal bırde mıneral cam . safır 10 senedır cızılmedı dıgerınde hafıf ızler olustu . seıko ya donme kararı vermıstımde herhalde baska modelını alırım

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
aslında benımde tam olarak su sudur dıyememde 2 cesıt kullandım bır safır krıstal bırde mıneral cam . safır 10 senedır cızılmedı dıgerınde hafıf ızler olustu . seıko ya donme kararı vermıstımde herhalde baska modelını alırım
Anladım, safir o konuda daha iyiyse tabi safir olması daha mantıklı, saati aldığında uzun süre kullanılıyor çünkü.

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Depo marka farlar için bilgisi olan var mı? Bizim octinin ön 2 farı değişmeyi düşünüyorum da arada çok ciddi fark olunca hatta depo marka olan mercekliler aşırı ucuz olduğundan almayı düşünüyorum da, ne dersiniz?
Bu orjinal mercekli olanı ki en ucuz orjinal bu https://www.aloparca.com/yedek-parca/OEM/Ana-far/1Z1941018D/80033836
Bu da depo marka http://depostopfar.com/tr/skoda-oct...IA-2005-2008-ON-FAR-SOL-MOTORU-UZERINDE-.html
özel mesaja gel :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım