Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,369
46,071
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Eyvallah abi @bt abi bana almam gerekeni attı sağolsun.Dediğin gibi uzun ömür niyetine öyle cins bir ampul kullanılmış ki sanayide tek bir marka dışında yok böyle bişi:D
Genelde böyle oluyor maalesef. Uzun ömürlü ampuller işlevsellikten çok uzaklar. Gerekirse her 1-2 sene ampul değiştir ama işlevsel olsun, görüşü güvenli kılsın. O yüzden yüksek performans ürünleri daha sağlıklı. NB unlimited işini görecektir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,155
7
51,608
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Vay be.. Yeni Mercedes A serisinin bile arka süspansiyonları torsiyona dönmüş. Allah Allah bak sen şu işe.. Yahu bu c segment nereye gidiyor böyle ?
Hocam eskisi de torsiyon gibiydi, pek gerileme olacağını zannetmiyorum. O konuda A serisini müstesna bir model olarak görüyorum. :D Biraz açayım:
Ben standart lüks donanımlar içeren bir paketini kullanmıştım. Adaptif süspansiyonlu amg paketlisini kullanmadım. Onlar öyle değilmiş ama, standart süspansiyonda eski kasasının yüksek hızlardaki süspansiyon sınayan sert frenli ve sert manevralı hareketlerde arka tarafın dağılma eşiği Golf'ün bir tık altındaydı. Normal sürüşte aşırı konforsuzluğun karşılığını virajda daha iyi tutunan bir araba olarak veriyordu kabul, ama işler kötü gittiğinde torsiyonlu gibi davranıyordu. O konuda daha geriye gideceğini düşünmüyorum :)

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Bugün evin üvey evladı egea ile servisteyim göbek bağımı ikiye bölüp birini sanayiye birini makine fakültesine gömmüşler ne sanayiden ne okuldan çıkamıyorum

Ekli dosyalar

• 540ECB7F-A968-409A-977C-D26AD8C5FE3C.jpeg
    540ECB7F-A968-409A-977C-D26AD8C5FE3C.jpeg
    160.3 KB · Görüntüleme: 310

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Valla şu an gözümde premium olup parasını hakeden tek bir araba var ama onu yazmayacam buraya :D Sanki izleniyoruz gibime geliyor, hangi arabayı övsek bi şey olsa fiyat uçuyor arkadaş :D Babamı ikna etmeye çalışıyorum, diğer yandan da bizim arabanın eksikliğini gidermeye çalışıyorum, kafalar karışık o_O
C4 picasso :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Günaydın herkese huzurlu sabahlar keyifli bir hafta sonu diliyorum:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım