Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim bildiğim adamın bileğine şu hamleyi yaptı ve kırmızı gördü. Anlamadığım konu şu zaten; bu hareket kırmızı kartlık bir hareketse ve kural 2 maç men diyorsa 2 maç men edersin. Yok, kırmızı ağır olmuş yanlış karar verilmiş deniyorsa o zaman hiç ceza vermemen gerekir. Bu kırmızı kart neticede disiplinsizlikten alınmış bir kart değil ki. Oyunun normal akışı içinde yapılan bir faulden dolayı alınmış. O hareket ya kırmızıdır ya değildir. Kırmızıysa kural belli, değilse kural belli. Neye göre 1'e indiriyorlar onu anlamıyorum. Tamam, işin içinde başka mevzular dönüyor onu anladım da oyunun normal seyri içinde gelişen bir olayın kuralını nasıl kafalarına göre değişiyorlar o kısım tam oturmuyor işte.
Aynen öyle, 43 madde genelde topsuz alanda dirsek atma vs gibi durumlarda uygulanıyor ama bu düpedüz faul, dediğin gibi ya direk kırmızıdır yada sarı karttır. Dediğim gibi bi şeylerin üstü örtülsün diye sus payı işte. Ama bu kafayla giderlerse hiç birşeyin önünü alamazlar.

Çok cafcaflı kurgular, montalar pek de gerekli değil içerik güzel olsun cekim kalitesiz olmasin yeter, geri kalanı vakit kaybı
Forumdan bile yapacak birileri çıkar. 2-3 kişiyi ayarlayacaksın gönüllülük esasına dayalı yapacaklar. Köşenin adı bile belli "Otopark arabamı test etsin" Videoyu forumu bilmeyen biri bile görse iletişime geçer. Acayip araçlara tanık olabilirdik.

Az önce ufak bi şok geçirdim, silindirlerin içinde yayların ne yaptığını bilen varmı?
IMG-20180426-WA0002.jpg

Bunların içinde 1-2 gelişmeyi ben de görüyorum. Zonguldak'ın merkezinde ki sahili, sandalların bulunduğu çekekleri ve sahil kenarındaki kafeleri yıkma kararı aldılar. Hatta çekekler yıkıldı bile. Kordon boyu yürüyüş yeri yapacaklarmış. Bu planların içinden kaç tanesi gerçekleşir bilemiyorum bir şeyler yapıyor gibi gözüküyorlar ama çoğu pek gerçekçi gelmedi diyebilirim :D

Son düzenleme:
Beyler Ford servisinde bir kampanya varmış; pasta cila + boya koruma 550 liradan 250 liraya inmiş. Benim araç 3 yaşına geldi, çizikler falan var üzerinde. Zaten ben pasta cila yaptırmayı düşünüyordum ama bu mevzularda piyasa fiyatları nasıl hiç bilgim yok. 250 lira normal mi ki pasta cila + boya koruma işlemine ?

Beyler Ford servisinde bir kampanya varmış; pasta cila + boya koruma 550 liradan 250 liraya inmiş. Benim araç 3 yaşına geldi, çizikler falan var üzerinde. Zaten ben pasta cila yaptırmayı düşünüyordum ama bu mevzularda piyasa fiyatları nasıl hiç bilgim yok. 250 lira normal mi ki pasta cila + boya koruma işlemine ?
Boya koruma yapmazlar o fiyata. Anca pasta cila :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...