Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boya koruma yapmazlar o fiyata. Anca pasta cila :D
Öyle mi diyorsun :D Vallahi adam geldi pasta cila ve boya koruma kampanyamız var dedi. Normalde mekanik tamir gören araçlar için yaptığımız bir kampanya ama sen sürekli bizim servisi kullandığın için seni de kampanyaya dahil ederiz dedi eleman :D Açıkçası Zonguldak'ta da bu işleri yapan bir yer var mı bilmiyorum. Muhtemelen yoktur :D

Öyle mi diyorsun :D Vallahi adam geldi pasta cila ve boya koruma kampanyamız var dedi. Normalde mekanik tamir gören araçlar için yaptığımız bir kampanya ama sen sürekli bizim servisi kullandığın için seni de kampanyaya dahil ederiz dedi eleman :D Açıkçası Zonguldak'ta da bu işleri yapan bir yer var mı bilmiyorum. Muhtemelen yoktur :D
genede o fıyata pasta cılada guzel yaptır derım herhalde cok kotu degıldır urunlerı

Cenk hocam gitmedim ama inci garage var acılıkta bi ihtimal orası yapiyordur

:D:D:D
IMG-20180426-WA0021.jpg

Cenk hocam gitmedim ama inci garage var acılıkta bi ihtimal orası yapiyordur
Sanayi tarafında yapanlar muhtemelen vardır ama hiç tanıdığım olmadığı için büyük ihtimal öperler beni diye tahmin ediyorum :D Hem şimdi aracın da garantisi 1 yıl daha devam ediyor. Boyaya zarar verecek bir şey olmasın garanti dışı kalır. Yetkiliyi biraz da o yüzden düşünüyorum, bir şey olsa bile garanti dışı kalmaz, yapılan işe de garanti veriyorlar.

Apple'den anlayan var mı kardeşim takmış Apple laptop istiyor en uyguna alabileceğimiz modeli hangisi :D Sadece Youtube'den video izlenecek ben bunu buldum bu fiyata nasıldır alınır mı ? Sen de elma vardı dimi hocom @DouglasAdams
https://www.hepsiburada.com/apple-m...inabilir-bilgisayar-mqd32tu-a-p-HBV000007I2J3
Apple macbook air 13" 128 gb. Kız gibi alettir özellikleri zayıf falan 5 yıldır format atmadan kullanıyorum 12 saat şarjı gidiyor 1 kilo zaten

Beşiktaş Divan Kurulu maça çıkmama kararı almış, hani şu büyük kısmını +50 yaşında olan, hatta çoğu zor yürüyen amcalar. Helal olsun valla, bakalım maç gününe kadar siyasi bir baskı gelecek mi?
Daha bi kaç saat önce yönetime ve başkana sallıyordum, sağolsunlar pişman ettiler beni. Çoğu taraftarın istediğini yaptılar, isteyen korkaklık desin, isteyen tebrik etsin, ben takımımın verdiği karardan çok hoşnutum, hakkımızda hayırlısı olsun. Siyasi baskı falan da gelirse Kayseri maçından sonra ceza yeriz, siyasiler de tribünden nasibini alır.

Apple macbook air 13" 128 gb. Kız gibi alettir özellikleri zayıf falan 5 yıldır format atmadan kullanıyorum 12 saat şarjı gidiyor 1 kilo zaten
Şimdi Vatan'dan geldim orda da var aynısı ama 6.nesil 6260U işlemci ve işlemcinin HD6000 ekran kartı var diğerinde 5.nesil 5350U .
Bu hepsiburada.com'da satılan 3.600 TL'lik olan mı dersin o mu ? 400 TL farka değer mi ?
https://www.hepsiburada.com/apple-m...MI-6v0pr7Y2gIVFYuyCh2rDQR-EAQYASABEgJCIvD_BwE
http://www.vatanbilgisayar.com/macb...gbssd-13-3-int-notebook.html#urun-ozellikleri

Vay amonyum şansa gel indirime girdi Vatan'daki asdA:Sdsa.D:sa d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...