Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toyota nı satmısın vag ıcın
Polemiğe girmem
Teşekkür ederim :D
O paraya ne makinalar alınırdı ama işte ne yaparsın marka fanatikliği :(
öyle kanka çok alet alınır ama aralarında en sorunsuzu diyebilirim.Benle birlikte kanka biz oyun oynıcaz yaağ diyenler patladı biz yaşıyoruz:)
''yavru alim mi audi var qırmızı gezeriz ;))'' mesajı atılıyor jkhdsfjkghdkjf :D
İçimi biliyor

Direkt kirmizi kart goren bir topcu 2 mac ceza alirken pepe'nin cezasi niye 1 maca indirildi bilen var mi ? Benzeri daha once alper potuk'a da yapilmisti. Yanlisim yoksa gomis'e de aynisi yapildi. Kural 2 mac men derken nasil indiriliyor ceza anlayabilmis degilim. Cezayi kafana gore indiriyorsan, bastan direkt kirmizi karta 2 mac men diye kural koyma, yok hakem yanlis karar vermis diyorsan hic ceza verme. Hayir 1 maca indirmek nedir ?
Tamamen Beşiktaş'a sus payı. Aman ortalığı yakmayın bizim bu kararı idare ediverin yemlemesi. Tam bir Demirören hamlesi. BJK başkanı oldu, Beşiktaş financial fair play'e sıra gelmeden UEFA'dan belge sahteciliği yüzünden ceza aldı. Şimdi Türk takımlarının Avrupa'dan men edilmesini bekliyorum. Kendine yakışacak şekilde sığırlığının hakkını veren bir federasyon yönetimi sergiliyor. Hiç kimse ne alaka demesin, balık baştan kokar.
Su P90 ile nasil oynuyorsun Vallahi helal olsun :D
Bugün onu da oynayamadım. :D Başıma güneş geçmiş, bi de nasıl amele yanığı olmuşum var ya, yüzüm gözüm yanıyor.

Neden bu güneş derseniz, mx-5 yüzünden. Bugün gittiğim etkinlik ve etkinlikteki araçlarla ilgili bir yazı yazacağım. Çok yorulmuşum, daha yeni yeni kendime geliyorum. :)

Abi zorluğu yok ya, hızlı cila ürünlerden al üstünde de yazıyor zaten, tertemiz yıka süngeri al üstüne sık sür üstüne temiz bezle geç tamamdır.
Bakalım haftaya şu uygulamayı bir yaptırayım. Ondan sonra sonuca göre zamanla belki kendim de girişirim o işe.

Tamamen Beşiktaş'a sus payı. Aman ortalığı yakmayın bizim bu kararı idare ediverin yemlemesi. Tam bir Demirören hamlesi. BJK başkanı oldu, Beşiktaş financial fair play'e sıra gelmeden UEFA'dan belge sahteciliği yüzünden ceza aldı. Şimdi Türk takımlarının Avrupa'dan men edilmesini bekliyorum. Kendine yakışacak şekilde sığırlığının hakkını veren bir federasyon yönetimi sergiliyor. Hiç kimse ne alaka demesin, balık baştan kokar.
Zaten Demirören ve daha yukarısı azmetti Türk futbolunu tamamen bitirmeye. Eskiden ligi heyecanla takip ederdim, şimdiyse maç vardı dimi ne oldu acaba moduna girdim. Öyle soğuttular ki artık ligde ne olursa olsun umurumda bile değil havasındayım.

Dedemin aklına girip symbolu sattirip w124 station mu alsak yav gece gece aklıma seytanliklar geliyor :D

W124 ilanlarına baktım da özellikle 93 ten sonra makyaj yemiş 136 beygir enjeksiyonu motor var ve arabalar 400k km genelde buna rağmen nerdeyse hepsi hala ilk günkü gibi duruyor helal olsun hayran kaldım

Bugün onu da oynayamadım. :D Başıma güneş geçmiş, bi de nasıl amele yanığı olmuşum var ya, yüzüm gözüm yanıyor.

Neden bu güneş derseniz, mx-5 yüzünden. Bugün gittiğim etkinlik ve etkinlikteki araçlarla ilgili bir yazı yazacağım. Çok yorulmuşum, daha yeni yeni kendime geliyorum. :)

safjhsdfjsdfjdsg..Yakın zamanda bir rekabetçi atalım :D

Mx-5 güzel araba, kullanıp deneyimlemek isterdim. Yazıyı bekliyoruz

Bence de ya sen audisin kendisine gel...

@Cagdas Cag

Bu rakamı görünce geçen akşam kastırayım dedim de muhtemelen bu rakamı yapmak için bol bol ayağını gazdan çekmen, gaza çok nazik davranman gerekiyor. Normal bir tüketim değil bu :D..Bu rakamı görmek için sabır taşı olmak gerekiyor..6.3 gördüğüm tüketimde rampa vardı ve ayağım sürekli gaz pedalındaydı..Ama görülmeyecek bir rakam olduğunu da düşünmüyorum
En fazla bu kadar oluyor bende, uzun yolda belki bu değere düşebilirim cc ile

Ekli dosyalar

• IMG_1181.JPG
    IMG_1181.JPG
    35.5 KB · Görüntüleme: 268
  • IMG_1182.JPG
    IMG_1182.JPG
    29.9 KB · Görüntüleme: 231
  • IMG_1183.JPG
    IMG_1183.JPG
    35.2 KB · Görüntüleme: 303
Son düzenleme:
@Cagdas Cag

Bu rakamı görünce geçen akşam kastırayım dedim de muhtemelen bu rakamı yapmak için bol bol ayağını gazdan çekmen, gaza çok nazik davranman gerekiyor. Normal bir tüketim değil bu :D..Bu rakamı görmek için sabır taşı olmak gerekiyor..6.3 gördüğüm tüketimde rampa vardı ve ayağım sürekli gaz pedalındaydı..Ama görülmeyecek bir rakam olduğunu da düşünmüyorum
En fazla bu kadar oluyor bende, uzun yolda belki bu değere düşebilirim cc ile
Sizinki hangi model hocam? Ben eve giderken yokuş çıkmasam o değer 4.4 idi :D Uzun yolda 4'ü görürüm. Ama çok zevksiz ya daralıyorsun. Eğlencesine yaptım :)

Olabilir :) Bu arada aracınız hayırlı olsun. Güzergahta etkili olabilir tüketimde. Ama tüketim azalır sonuçta ekonomi için yapılmış bir araç.

Eyvallah

Bakalim gorecegiz..Tuketim bahsettiginiz gibiyse zaten dizel araba almanin bir anlami veya mantigi kalmiyor. Hos benim mevcut tuketimimle bile dizel almanin mantiksiz oldugunu dusunuyorum

Hatta sirket araci Egea’nin uzun donem ortalamasi 8 litre..Dizel pismanliktir

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...