Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AcilStop

Elit Apaçi
3 Kas 2017
346
248
945
40
tokatlamaya baslamak ayri mesele. Senli benli konusuyorsak yaslara bakmadan bana uyar. Simdi sen gidip bilmemne sitesinden su veri bu veri diye baslarsin ama zaaar diye kalan cvt yerine sokaklara benzin sacan 4 ileri tk yida her turlu tercih ederim. Sen gordunmu herhangi bir otomobil videosunda bu arabada tk var deyip yuzu eksiyen ? Gerek de yok bu bir cvt degil cunku. Turk yabanci farketmiyor araba tanitan herkes cvt deyip once bir yuzunu eksitiyor sonra anlatmaya basliyor yok sanal orandi vs .hic gerek yok acikcasi. Honda da cift kavramaya geciyor zaten gordugum kadariyla.
Valla senden cok daha uzun suredir bu forumdayim bir kez bile marka fanatikligi yapmadim ama hakettin kusura bakma.ben sirketin hissesine sahipde degilim marka sempatizanligida asla yapmam kimin bana paramin hakkini verdigi dusunursem onu alirim su bu marka diye baslamam ama geldiginden beri civic de civic ya yazdigin sitenin su an sahibi olan sinan bile c segmentinde ya golf ya mazda diyor . Sen hic bu sitede mazda sole guzel diye kendini savunan bir adam gordunmu ? Yok cunku buna gerek yok. Umarim anlatabilmisimdir iyi forumlar sana.

Kimsenin arabası ile uğraşmak gibi bir huyum yoktur. Siz sürekli bu şekilde yaklaştığınız için yazdım. 4 ileri tork konvertörlü şanzımandan bu kadar memnunsanız bırakın CVT'yi de Honda'yı da kullananlar düşünsün.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Çok şey istemiyoruz ki.

Ekli dosyalar

• 1_ES_BoraHeadquarters_Ext_001_002_al_rr_HR.jpg
    1_ES_BoraHeadquarters_Ext_001_002_al_rr_HR.jpg
    331.5 KB · Görüntüleme: 258
  • 1_ES_BoraHeadquarters_Ext_004_003_al_rr_HR.jpg
    1_ES_BoraHeadquarters_Ext_004_003_al_rr_HR.jpg
    444.2 KB · Görüntüleme: 243
  • 2_ES_BoraHeadquarters_Int_003_004_al_rr.jpg
    2_ES_BoraHeadquarters_Int_003_004_al_rr.jpg
    409.5 KB · Görüntüleme: 260
  • ES_BoraHeadquarters_Int_008_001_al_rr_HR.jpg
    ES_BoraHeadquarters_Int_008_001_al_rr_HR.jpg
    256.9 KB · Görüntüleme: 250

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Var da şimdi o şanzıman mesela eski insignia opc de de ya da warmhatch diye tanıtılan astra 1.6t da da var. Şimdi bunlara gidecek şanzıman değil ondan yüz ekşiltir haa şehir içi günlük kullanımda 0 sıkıntı d ye tak unut :D
Kabul ediyorum bir dsg zf gibi hizli degil ama peder memnun. Acikcasi bende yadirgamadim sacmalamasi yok kacirmasi yok secimler duzgun net ve en onemlisi babamin kotu kullanimina dayanir gibi gorunuyor :D bence oldukca is gorur yani

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Kabul ediyorum bir dsg zf gibi hizli degil ama peder memnun. Acikcasi bende yadirgamadim sacmalamasi yok kacirmasi yok secimler duzgun net ve en onemlisi babamin kotu kullanimina dayanir gibi gorunuyor :D bence oldukca is gorur yani

Hocam biz zafira nın şanzıman yağını hiç yenilememişiz. Araba 137000 km de 2. el alındı. Yengem de görsen piyasanın en berbat şoförü kasis,çukur dinlemez hayrına ayağını gazdan bile çekmez. Araba 2 yılda 160000 km gelince şanzımanın tüm yağı boşalmış bir süre kuru tork konvertörü olmuş :D sonra ilk 3 çark kırılmış araba yine 4. viteste filan kalkmaya çalışmış :D neyseki 4000 tl haloldu :) Yani diyeceğim o ki şanzıman yağı önemli. Bu da böyle bir anımdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım