Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Koltuk ısıtması var diye xd
mumkun
fakırım benım adım cıktı
adam zengin çünkü :D
abı sende bmw yokmuydu :D
haykırdım yanlız efsane olmus :D
Bence kullanici profilinden dolayi almaz
Yanlis mi @Sailor
ben alamam oyle bır arabayı. mazdaya bıle sokaga bırakırken acıyan koruyup kollamaya calısan adamım. mersoyu garajdan cıkartmıyorum o yuzden. bana pahalı arabalar tamamen dert içim fakir cok acıyorum :D

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
mumkun

fakırım benım adım cıktı

abı sende bmw yokmuydu :D

haykırdım yanlız efsane olmus :D

ben alamam oyle bır arabayı. mazdaya bıle sokaga bırakırken acıyan koruyup kollamaya calısan adamım. mersoyu garajdan cıkartmıyorum o yuzden. bana pahalı arabalar tamamen dert içim fakir cok acıyorum :D
yoksa arabayı satıp Honda Civic rs mi alıcan :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Madem @Sailor hem zengin hem de koltuk ısıtma seviyor rica ediyorum sizden 40. Yıl bi F30 alin şöyle dosta düşmana F30 nasıl kullanılır gosterin. :)
Yıllar sonra çocuğuma stock ve insan gibi kullanılmış bir F30 gosterebileyim
benım en fazla alacagım bmw 1 serısı olur. gerısı ıcın o paraları gozden cıkarmam ben ıstanbulda her turlu sey basa gelebılıyor uzulurum sonra bılıyorum kendımı :D

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
benım en fazla alacagım bmw 1 serısı olur. gerısı ıcın o paraları gozden cıkarmam ben ıstanbulda her turlu sey basa gelebılıyor uzulurum sonra bılıyorum kendımı :D
demin istinyeden bakırköye geldim bir de gs şampiyonluğu muhabbetine. denk geldik tabi bildiğin ruh hastası millet, istanbulda araba kullanılmaz aslında da toplu taşıma daha beter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım