Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Milletin arabasına durduk yere el arabası demek alışma süreci değil görgüsüzlüktür:)
Orası ayrı rahmetli Ali Can abinin bir lafını söylemiş ayrıca orda araç sahibi benim içi fark etmez dedikten sonra hiçbirimize laf düşmez. Bu arada yanlış anlaşılmasın öyle bir tabiri bende hatalı buluyorum.

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Yeni tourneo custom ı çok beğendim. Yaklaşık 160.000 tl ye 2.0 dizel otomatik en dolusu satılıyor. Motoru ecoblue imiş . Yanılmıyorsam bu fordun yeni dizel motor serisi. Ayrıca araçta donanım olarak yok yok. Ön koltuk ısıtma , carplay, hız tabelasına göre kendini ayarlayabilen adaptif hız sabiyleyici, 230 V priz , arkada şarj için usb çıkışları gibi donanımlar var.
http://m.ford.com.tr/fiyatlar-ve-brosurler
Linkten fiyat ve araç broşürünü inceleyebilirsiniz.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Gerçekten ilginç, "Yunanistan ve Kalite":Dkelimeleri yan yana garip duruyor:D
Screenshot_2018-02-27-00-48-56-1-1.png

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
Orası ayrı rahmetli Ali Can abinin bir lafını söylemiş ayrıca orda araç sahibi benim içi fark etmez dedikten sonra hiçbirimize laf düşmez. Bu arada yanlış anlaşılmasın öyle bir tabiri bende hatalı buluyorum.

Araç sahibi normal karşılar yada karşılamaz umrumda değil. Bu arkadaş normal karşılar bir başka paylasim yapan arkadasta üstüne alınabilir ve siteden ayrilmasina kadar sebep olabilir. Ayrica o kişi arabasını bizlerle paylaşıyorsa eleştirilere zaten açıktır ama o alt kisma yorum yapan kisinin söylediği eleştiri değil gorgusuzluktur ve söylenmez..

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Milleti banlatmak yerine aramıza katmaya çalışsak bence daha iyi olur zira daha forumumuza yeni alışma süreci gayet normal.

Ceyhun'a katılıyorum. İnşallah banlanır gider şu olur bu olur demek yerine önce kendi kapımızın önünü temizleyelim. Araç sahibi benim için mahsuru yok demiş, yanlış bir yorum, hakaret vs olduğunu düşünüyorsanız şikayet edersiniz gereken yapılır. Karşılıklı münakaşaya girmenin geyik başlığında laf göndermenin mantıklı izahı yok. Varsa sıkıntı, moderasyona bildirin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım