Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
18 abi ne hocası.:D Babam hep der abi al bir kitap oku falan ben de istiyorum ama elim gitmiyor işte. Bende çok fazla üşengeçlik var.
Yav nasıl elin gitmiyor yapma etme :D Günde ortalama 40 sayfa okusan 20dk'da, yılda ortalama 42 kitap yapar. Yavaş yavaş alistirman laizm kendini. Öyle direk dünya klasikleridnen falan da baslama Stephen King oku Tess Gerritsen oku yani biraz sürükleyici kitaplar oku ki ilk zamanlar okuma alışkanlığı kazan.
Ne olursa olsun oku kardeşim :)

Bugün evde sinsice kabaran halıya takılıp sinkaflı şekilde yere düştüm. Düşerken ağzım yüzüm kenardaki elektrik süpürgesinin sapıyla dağılmasın diye biraz şekilsiz düşünce dizim yere vurdu. İlk acısı çıkana kadar yerde bekleyeyim dedim ne var ne yok öyle anlarım. Babam o ara odadan çıktı "daha düz yolda yürüyemiyorsun, nasıl bırakayım ben seni bu evde" dedi gitti.
Bu nasıl bir şansızlıktır be reis :D

Bazen çok acaip tepki veriyolar abi ya. Düz yolda yürüme mevzusunu biz de çok yapıyoz. bi de 3 4 sene önce evin içinde yürürken bileğim burkuldu 2 çatlak bi kırık oluştu. O gün bugündür her halı sahaya gidecek olduğumda sen daha düz yolda yürüyemiyon maça mı gidecen lafını muhakkak geçirir :D
Sinirden acımı unuttum kalktım. Hala dizim şiş vaziyette geziyorum. 1 haftaya ancak iner o şiş. =)

Bu nasıl bir şansızlıktır be reis :D
Ev el yapımı labirent aga. Az bile oluyor. Bir de kafam dalgın bu aralar dikkat çok dağılıyor. Cs'de filan leş gibi oynayıp takımı satıyorum. Unutkanlığım olabiliyor. Sadece direksiyonda odaklanabiliyorum. Öyle bir olmuş ki, herkesi düşürecek şekilde kıvrık kalmış. Günün talihlisi ben oldum.

Yav nasıl elin gitmiyor yapma etme :D Günde ortalama 40 sayfa okusan 20dk'da, yılda ortalama 42 kitap yapar. Yavaş yavaş alistirman laizm kendini. Öyle direk dünya klasikleridnen falan da baslama Stephen King oku Tess Gerritsen oku yani biraz sürükleyici kitaplar oku ki ilk zamanlar okuma alışkanlığı kazan.
Ne olursa olsun oku kardeşim :)
Teşekkür ederim önerin için, ne büyük nimet olduğunun farkındayım. Kitabı alayım da deniyim okumayı bakalım ne olacak.:)

Simdi gececi tayfa size yine çılgın bi soru ile geldim hazır olun yardım edin bana
Simdi diyelim ki ben facebookta x kişisi ile arkadas değilim. Bu x kişisi arkadas kendi profilinde kendi çektiği bi videoyu paylaşmış. Ben de o x kişisinin profilini ziyaret ettiğimde o videoyu izlemiş bulundum. O x kişisi arkadaş paylaştığı videoyu kimlerin izlediğini görüntüleyebilior mu?
Kafamda deli sorular yardım edin

@maximaorhanisback akıyor...
upload_2016-12-28_2-41-28.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...