Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok para ağam çok :D:D:D
917913_108341186210405_1357872880_n.jpg

Ya filmi daha önceden izlemistim ben biliyordum rus olduğunu sinir edeyim biraz dedim
Ciddi ciddi terlik fırlattı
basıma gelen benım genelde su oluyor.her benım gıbı olan erkegın yanı ortalama olanlar bu gıbı ınsanların bır donem cevresınde hatun olmaz. ama su forumdakı gıbı aclar gıbı davranarak degıl hanı beyefendı olarak davrandıgım surece genclıgımde hıc kız arkım olmadı. kızlar hep nerede ıt kopuk var ona gıttıler sonra anladımkı yası kucuk hatunlarda bır bole ozentı durumu varmıs. yas buyudu o kızlar kosa kosa dondu.baktılar kımse almayacak sonucta. bırde en guldugum dısarda normal arklarla cıkarız hatun kıskanır halbukı bır tek kız bakmaz. sonra hatunla cıkarız arkadas ben bıle oluyorum yakısıklı. megersem bıze damgalanmıs esek dıyorlarmıs bu onaylanmıs ıyıdır bu mal dıye.

basıma gelen benım genelde su oluyor.her benım gıbı olan erkegın yanı ortalama olanlar bu gıbı ınsanların bır donem cevresınde hatun olmaz. ama su forumdakı gıbı aclar gıbı davranarak degıl hanı beyefendı olarak davrandıgım surece genclıgımde hıc kız arkım olmadı. kızlar hep nerede ıt kopuk var ona gıttıler sonra anladımkı yası kucuk hatunlarda bır bole ozentı durumu varmıs. yas buyudu o kızlar kosa kosa dondu.baktılar kımse almayacak sonucta. bırde en guldugum dısarda normal arklarla cıkarız hatun kıskanır halbukı bır tek kız bakmaz. sonra hatunla cıkarız arkadas ben bıle oluyorum yakısıklı. megersem bıze damgalanmıs esek dıyorlarmıs bu onaylanmıs ıyıdır bu mal dıye.

zahuahauah damgalanmış eşek çok iyiydi :D :D Maalese çok doğru yalnız bu benim de başıma çok geldi

reis yeni mi anladn ben bunu 15 yaşımda biliyordum askjdasd :D tek bir soru sorarım çapkın erkekler neden yüzük takıp ava çıkarlar??? :D :D adamlar işi çözmüş çünkü :D

Bu konuda haklı olabilirsin.
Yüzük olduğu halde yazan hatunlar olabiliyor
abı bı tırsmıyor degılım evlı olan her erkege aynı soruyu soruyorum hanı guzelmı evlılık falan dıye daha bır tek ıyı bır cevap almadım. ha bır kez aldım adam nasıl ovuyor bole guzel sole guzel esı arkasını dondu gozuyle yapma yapmaa dedı

abı bı tırsmıyor degılım evlı olan her erkege aynı soruyu soruyorum hanı guzelmı evlılık falan dıye daha bır tek ıyı bır cevap almadım.
Ya yanlış anlama da o soruyu sorduğun erkeğin kisiligi ile alakali bi durum ya
Ben mutluyum
Ben kimseye evlilik kötü demem dememdim de.
Tek vereceğim tavsiye o da 30dan önce evlenmeyin olur

Ya bunun evlilikle alakası yok bence. Tamamen içgüdüsel, şimdi evlenen adama evlilik nasıl desen kötü diyecek ama gayette mutludur çoğu. Evlenmemiş adama da bekarlık nasıl diycen yarısından çoğu kötü diyecek evlenmek mantıklıdır diyecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...