Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
1.6 yok ki çevrede olsa bile %60 ÖTV oranina giriyor. En iyisi köyden almak :) gerçi bunu diyincede annem kızıyor ecnebi gelin alam diyincede kızıyor ne alacam yav ben :(.

Köylerde kız mız yok hepsi gelmiş İstanbul'a okumaya sonradan görme derler ya onlardan hayır gelmez.
Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin :/

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
birdaha düşün istersen.
pXba
Pulusoglu bey ne yapıyosunuz ahahahahah

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
:D:D:D:D Dağ2 'den spoiler salan arkadaşlar sövgüyle selamlıyorum sizi, torrente düşmesini bekliyorum ben sinemaya sap sap gitmeyi veya tek gitmeyi sevmem. E kız da yok malum platforma düşsün evde izleriz :p

Dağ 2 ile kabaran milliyetçilik duygularınızı kabaran başka taraflarınıza çekmeniz ise takdire şayan, Hadi ceyhun tamam ama çocukla boşa dalga geçiyomuşuz forumun yarısı sosyal evler marmarisler samsunlar falan maşallahınız var :D

Ceyhun'cum fazla kafana takma ilk arabada illa ki pert kaydı olur bi hasar darbe değişen bişi olur yoksa zor yani alışman lazım şoförlüğe.
bi de yarım saattte ne konusmusunuz la bu kadar.

@maximaorhan ödüllerinden dolayı tebriklerimi iletiyorum :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım