i30 N mucizesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Yav ben kötü bir şey yapıyorlar mı dedim 11 yıl 1998 Accent kullandık bir kere yolda bırakmadı çok güzel arabaydı hakkatten yani B sedan sınıfının bir numarası Accenttir benim için. Bir arabayı üretirken bazı markaların yaptığı gibi saçmasapan yerlerden tasarrufa gitmemişler.
Aslında demek istediğim şey mekanik olarak Hyundai o yıllarda da kaliteli araç üretiyordu ama insanlar sağlam olmayan arabaya çöp muamelesi yaptığı için Hyundai’yi gömüp durdular.
Tamamdır ben yanlış değerlendirmişim yorumunuzu.
Fakat bence de 20 yıl önceki Hyundai'ler pek başarılı değil. Sizin de benim gibi düşündüğünüzü sandığım için böyle yazdım.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Basın sektörün içerisinden bir reklamcı olarak da sana tavsiyem bu testlerin tarafsızlığına bu kadar kendini kaptırma..Yeteri kadar paraya herkesi hizaya sokarsın..
İngilizlerin de Hyundai için yaptığı PR sadece budur..Fazlası değil
Bunlar gerçekten ciddi söylemler.
O zaman Audi'de gitsin, her dakika Mercedes-Benz'i övüyorsunuz, bizi alt sınıf gösteriyorsunuz alın paranızı bizi yazın desin. İnsanlar Türkiye'deki gibi değil orada, basın son derece özgür.

Laf meclisten dışarı, Türkiye'de özgür olmayan basın otomobil medyası değil. Otopark.Com hiç değil.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
O zaman Audi'de gitsin, her dakika Mercedes-Benz'i övüyorsunuz, bizi alt sınıf gösteriyorsunuz alın paranızı bizi yazın desin. İnsanlar Türkiye'deki gibi değil orada, basın son derece özgür.
Basın özgürlüğüyle basın yandaşlığı farklı şeyler yalnız. Konudan alakasız yazıyorum ama, oyun piyasasında bile neler dönüyor dergi ve internet mecralarında, bilseniz şaşırırsınız. Firmalar kendi reklamları için ciddi miktarda para sunuyor önemli, piyasada yeri olan kuruluşların editörlerine.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Ülkedeki algısı taksi ve peynir tenekesi olan bir firma çatara patara giden hot hatch üretince bir şaşırdık tabi. Koreliler çılgın geliyorlar sanırım.

Çok yalın bir gözle bakarsak karakteri ve tasarımı birbirine uyumlu, ayrıca egzoz sesi bayağı iyi gibi. Seçme hakkı verilse düşünebilirim.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Bunlar gerçekten ciddi söylemler.

Laf meclisten dışarı, Türkiye'de özgür olmayan basın otomobil medyası değil. Otopark.Com hiç değil.

Yahu Avrupa görmesek gerçekten bu söyleme inanacağım. Avrupa vatandaşı olan bir insana Avrupayı anlatıyorsunuz
Audi yapmıyor mu zannediyorsunuz ? Veya Mercedes, Bmw ? Otomobil gazeteciliği nasıl ayakta kalıyor zannediyorsunuz ? Öpücükle mi ? Marka destekleriyle ayakta kalıyor. Sanıyor musunuz x markası 1 hafta boyunca atıyorum banner reklam verdiğinde bundan über dönüş alıyor, çılgınlar gibi otomobil satıyor ? Hedef kitle olması sebebiyle ve sektörü ayakta tutmak için markalar reklam veriyorlar. Daha fazla detaya girmeyeceğim
Sektörün içinden reklamcıyım diyorum "basın bağımsız" diyorsunuz :)
Otopark.com'u bu yazdıklarımın dışında tutuyorum. Güzel işler yapıyorlar ve sevdiğim bir mecra.
Ancak Otopark.com'un bile eski çizgisiyle şimdiki çizgisi arasındaki farkı göremeyen kördür. Ayakta durmak istiyorsanız bir şeylerden taviz vermek zorundasınız..

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Koreliler araba yapamıyor yauuvvvvv... Eskiden evet çok iyi değillerdi fakat şu anda çok iyiler ve I30N'de bunu fevkalade destekliyor. Fiyatı bence oldukca uygun ingiltere'de yasayan biri olsaydim ciddili düşünürdüm.

Gokberk

Profesör
18 May 2017
88
155
1,060
Bunu sadece i30n için söylemiyorum lakin açık konuşmak gerekirse bir otomobili kullanmadan, incelemeden sadece görüntüleriniden yola çıkarak yorumlamak (tasarım hariç) oldukça gülünç bir durum.

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Bunu sadece i30n için söylemiyorum lakin açık konuşmak gerekirse bir otomobili kullanmadan, incelemeden sadece görüntüleriniden yola çıkarak yorumlamak (tasarım hariç) oldukça gülünç bir durum.
Kendi adıma cavap vereyim. Ben burada yorum yapmıyorum. Yapılan incelemeleri paylaşıyorum. Bir tane kendi yorumum varsa göster lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım