Kara Boğa JEEP ZJ 5.2 V8

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
Bu sorunun cevabını çok önceden vermiştim, ben test etmelerini çok isterim...
Fakat lastik, sigorta, muayene gibi işlerini halletmeden sanıyorum ki teste almazlar :D
Bir de iç plastik aksamların segmanlarını komple değiştirip, ufak çaplı bir müzik sistemi yapacağım...
Arabanın altı ile motoru ile uğraşmaktan içine zaman harcayamadım, tüp arabası gibi sesler geliyor :D

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
Seninle vlog çekmeleri lazım aslında :) Onları bildiğin bir araziye götürüp yıkım yarat. :)

Ya ben arabamı o kadar zorlamam arazide... Yani bunun zorlandığı yer bir çok araç için imkansız sayılır da :D yumuşak yumuşak gitmek varken gerek yok :D Arazide benim diyen araç kırılır, unimog dahil... Zaten zar zor yapıyorum :D kırılırsa bir yerleri 1 sene yatar kapıda :D

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
Takipciler ve arabaları şeklinde bir röportaj serisi olsa güzel olurdu. Ama kurumsallığa uyarmı bilmiyorum.

Otopark ruhuna pek uymaz bence...
Kimsenin arabasına prim yaptırmaya gerek yok diye düşünüyorum... Sonra 10 binlik araba, 50 bin'den satışa çıkar :D
Modifiye edilmiş, genetiği bozulmuş araçlar teste alınabilir... Ama yine aynı durum söz konusu... Forumda da kavga çıkar :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arabanın before&after resimleri çalışmayı çok net belli ediyor. Ellerine sağlık. Devamı için de kolay gelsin. Bunlar benim de çok hoşuma gidiyor. 1994 5.2 Orvis Edition vardı arkadaşımda. Sadece asfaltta sürmüştüm ama çok özel bir araç, belli ediyor.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Merhaba, hayırlı olsun aracınız çok güzel. Benim merak ettiğim bir durum da 2. el satın alırken off road yapılmış bir aracı almak ne gibi sıkıntılara yol açabilir? Bir de çoğu aracın mil ölçtüğünü görüyorum, bu da şehir içinde kafa karışıklığı yapıyor mu ara hızlar için?

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
Arabanın before&after resimleri çalışmayı çok net belli ediyor. Ellerine sağlık. Devamı için de kolay gelsin. Bunlar benim de çok hoşuma gidiyor. 1994 5.2 Orvis Edition vardı arkadaşımda. Sadece asfaltta sürmüştüm ama çok özel bir araç, belli ediyor.

Teşekkür ederim... Zor ama zevkli bir araç...

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
Merhaba, hayırlı olsun aracınız çok güzel. Benim merak ettiğim bir durum da 2. el satın alırken off road yapılmış bir aracı almak ne gibi sıkıntılara yol açabilir? Bir de çoğu aracın mil ölçtüğünü görüyorum, bu da şehir içinde kafa karışıklığı yapıyor mu ara hızlar için?

Teşekkürler...
12-13 yıldır mil gösteriyor sahip olduğum araçlar bu konuda sıkıntı yaşamıyorum...
Off road yapmış araba alınır, fakat sahibi bu araçlardan anlıyor ve maddi durumu iyi ise alınır...
Zayıf, ömrünü tamamlamış ve kırılan parçalar ağır hizmet tipi parçalar ile değiştirilir ise makinaya can katar...
Aksi durumda kaynak çakma çıkma ile onarılan araçların problemleri bitmez...
Biraz anlamak gerekir, şap diye alınmaz her araç...

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
merhabalar hayırlı olsun makine süper. anladığım kadarıyla siz koyu amerikancısınız.
peki bu ağır off-road olayında japonların hiç mi şansı yok? :D

un4given35

Profesör
28 Eyl 2016
345
204
1,145
Teşekkürler...
12-13 yıldır mil gösteriyor sahip olduğum araçlar bu konuda sıkıntı yaşamıyorum...
Off road yapmış araba alınır, fakat sahibi bu araçlardan anlıyor ve maddi durumu iyi ise alınır...
Zayıf, ömrünü tamamlamış ve kırılan parçalar ağır hizmet tipi parçalar ile değiştirilir ise makinaya can katar...
Aksi durumda kaynak çakma çıkma ile onarılan araçların problemleri bitmez...
Biraz anlamak gerekir, şap diye alınmaz her araç...
Abi artık 2.el testleride yapmaya başlamışlar

NucRas

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
3
5
545
GİRNE
Aracınız çok güzel Maşallah bendede aynısından var, V8 in kükremesi apayrı bi duygu Amerikan araçları herzaman özeldir ...

Ekli dosyalar

• IMG_1113.JPG
    IMG_1113.JPG
    89.6 KB · Görüntüleme: 318
  • IMG_1115.JPG
    IMG_1115.JPG
    70.1 KB · Görüntüleme: 219
  • IMG_1114.JPG
    IMG_1114.JPG
    94.8 KB · Görüntüleme: 170
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım