Konu dışı : Aşk beklemediğin bir anda mı gelir yoksa sen mi arayıp bulmalısın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Evet arkadaşlar soru bu. Muhabbet dönerse içimdekileri dökerim buraya konu sarmazsa da sadece görüşlerinizi merak etmiştim onları öğrenmiş olurum :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,619
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Buldun diyelim.Kıza yürüdün ve cevap bekliyorsun.Asıl cevap vermeyip bekletmesi ayrı ironi.Ben o durumdayım:(
He bi de beklemediğin anda manyağa çevirir seni.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Aşk galiba karşıma çıktı gibi ama param yok ve kız istediğim özellillere de pek sahip değil. Bana yürüyor ama benim ona yürüyesim yok. Sanırım birilerinin ikna etmesi gerek. Bide daha yeni tanıştık 2 ay oldu. Ve hiç beklemediğim biz zamabda cıktı karşıma bu kız.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,619
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Aşk galiba karşıma çıktı gibi ama param yok ve kız istediğim özellillere de pek sahip değil. Bana yürüyor ama benim ona yürüyesim yok. Sanırım birilerinin ikna etmesi gerek. Bide daha yeni tanıştık 2 ay oldu. Ve hiç beklemediğim biz zamabda cıktı karşıma bu kız.
Kanka ben Eda'ya yürüdüm de ne oldu.Fol yok yumurta yok.Erkeğe yürüyen kız adamdır.Net.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Sen aşk arıyorum diye her kıza yazarsan sıkıntı... Oluruna bırakın böyle şeyleri hic beklemediğin bi anda çıkar karşına, bu sefer gecmiste yaptığın şeyler icin pişmanlık duyarsın.
Özet: oluruna bırak yoksa zorlama

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
İkisi de mümkündür, ikisini de yaşadım. Ancak ille de şu kız olsun diye bir düşüncem olmadı, öyle bir düşünce aşk olmaktan çıkıyor bir süre sonra takıntıya dönüşüyor.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,619
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Sen aşk arıyorum diye her kıza yazarsan sıkıntı... Oluruna bırakın böyle şeyleri hic beklemediğin bi anda çıkar karşına, bu sefer gecmiste yaptığın şeyler icin pişmanlık duyarsın.
Kızdan umudu kestim aynı dershaneye düştük yürüdüm ben de sonuç hala belli değil:)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Uzun zamandır bende yazmıyordum. Hatta isyan endişelerimi bilirisiniz. Bi kız şimdi yürüyor ama bana uygun değil kız. Hayırlısı bakacaz artik. Ne yapsam bilemedim sizce ne yapmam gerek bende kıza karsı yürüyümmü.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Asla aşkla hareket etmedim. ama bikere bi sevdim iflahımı gevretti insafsiz. aşk gelip gecicidir ama bikere sevdinmi... ask ise arayip bulacagin bisey degildir heryerdd guzel asik olabilecegin kizlardan var. mesela gecen bi konserde koroda bi kiz gordum cok guzel di insanin oturup izlemek isteyecegi bi cinsten hani boyle kalbim uyustu ilk gorunce"fotografini verecem" ama nebiliyim hani olmasada olur kafasindayim. ama gel gorki o sevdigin insan asla cikmaz ne zihninden nede kalbinden

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-12-10-17-21-00_1_1.jpg
    Screenshot_2016-12-10-17-21-00_1_1.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 282

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Uzun zamandır bende yazmıyordum. Hatta isyan endişelerimi bilirisiniz. Bi kız şimdi yürüyor ama bana uygun değil kız. Hayırlısı bakacaz artik. Ne yapsam bilemedim sizce ne yapmam gerek bende kıza karsı yürüyümmü.
Senin isyanın Patrona Halil İsyanıyla eş değer kardeşim bilmem mi :D kızı kendine uygun görmüyorsan hiç uğraşma vaktine ve naktine yazık olur :D

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Senin isyanın Patrona Halil İsyanıyla eş değer kardeşim bilmem mi :D kızı kendine uygun görmüyorsan hiç uğraşma vaktine ve naktine yazık olur :D
Ya hikayenin iç kısmını bizzat biliyorum. En büyük umudu birlikte çekildikleri fotoğrafları fakat ayrı yerlerin insanlarılar. Birlikte fotoğraf çekilmişler isimlerini bilmiyorlar filan değişik yani.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Ben evlenmem.ne işim var manyakmiyim diyordum sonra simdiki eşimi gordum 6 ay sonra nişan ,ondan 6 ay sonrada dügünum oldu.rabbim bagislarsa 1 tanede kizim var.niyet edersin ama kismetse olur.5 yillik evliyim.genclerin evlenmesi ve coluk cocuga kavusmasi çok önemli.hem toplum yapisi acisindan hemde gelecek neslimiz olan evlatlarimizi buyutmeleri acisindan.cok zor bir cografyadayiz her meslekte ve her konuda guclu olmaliyiz.düsmanimiz cok.ne ev ne araba sahip oldugumuz tek deger evlatlarimiz ve gelecegimiz(konu dagildi kusura bakmayin)

Kasma zorlama sadece niyet et ve akışina birak.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ya hikayenin iç kısmını bizzat biliyorum. En büyük umudu birlikte çekildikleri fotoğrafları fakat ayrı yerlerin insanlarılar. Birlikte fotoğraf çekilmişler isimlerini bilmiyorlar filan değişik yani.
Yok lan bengü değil bu bizim sınıfta baska bi kız bana yürüyen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım