KAPALI mazda 6 almak üzereyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drsb

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
30
22
595
Yeni makyajlı mazda 6 ya bindim ve çok beğendim. sizce golf 1.6 tdi 2011 highline araçtan sonra performans açısından olumsuzluk olur mu? golf çocuklu olunca yetmemeye başladı. istediğim aradığım doluluk konfor sürüş de bu arabada..güvenlik de keza öyle...hem de biraz da indirim ile çok daha uygun tüm bu dolulukla. burada da danışmadan hareket etmek istemedim.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
he anladım hocam ben bır arabaya 100 ustu verıyorsam derı koltuk alacagımdan 115 dusunurum. benım anlamadıgım bır konu var sız dıyorsunuzkı mazda otv artısını fıyatlarına yansıtmayacakmı ? bunun nedenı nedır her marka yansıttı neredeyse
Benim anladığım yansıtmış zaten çünkü hesap direk tutuyor sadece orada kasım ayı kalmış. Size herhalde direk fazladan fiyat söylemişler ondan fiyat tutmuştur en temizi arayıp fiyat sormak.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Benim anladığım yansıtmış zaten çünkü hesap direk tutuyor sadece orada kasım ayı kalmış. Size herhalde direk fazladan fiyat söylemişler ondan fiyat tutmuştur en temizi arayıp fiyat sormak.
aynen hocam ben bı gıderım en ıyısı. zannetmıyorum cunku kasım ayında daha otv muhabbetı zaten yoktu sızın lıstede kasım ayının. en ıyısı danısmak olacak

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben hesap makinama güveniyorum hocam arabanın ilk fiyatı arttıysa eğer benim hesap direk yanlış olur zaten :)
hocam ben anlatamadım sanırım sımdı ben gıttım kasım ayında mazdaya . buraya kadar tamam. karsıma sızın bu gosterdıgınız kasım ayı fıyat lıstesını cıkardılar buraya kadar tamammı tamam. sonra bır ay sonra otv muhabbetı cıktı. buraya kadar tamam. genelde markalar kasım ayında koydukları fıyatların ustune yenı bır lıste yukleyeyıp fıyatları yansıtttılar buraya kadar normal. heh bunu mazda daha yapmadı dolayısı ıle sızın hesabınız yanlıs demıyorum bunun ustune daha bindirmek zorundalar diğer markalar gibi ondan bahsettım :) umarım bu sefer tamamdır hocam bende daha pahalansın ıstemem cok severım keratayı ama dıger markalar gıbı lısteyı daha guncellemedıler otv muhabbetınden sonra ılk ısım servıse gıtmek gıdemezsem su aralık ayı veya ocak lıstesını beklıyorum bende.

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
hocam bende diyorum ki şuan sizin baktığınız mazda 3 power sense deri koltuklusunun vergisiz fiyatı mazdanın paylaştığı listeye göre 64655tl eğer bunu eski ötv oranına göre %45 alırsanız bu aracın ötvsi 29094tl çıkıyor eğer yeni ötv oranına göre (%50) alırsanız 32327 tl çıkıyor ve şuanki sitesindeki liste fiyatında ötv sine 32327 tl yazmışlar yani benim hesabım ve anladığım kadarıyla bu araba %50 ötv göre hesaplanmış oluyor umarım sizde beni anlamışsınızdır :)
Ayrıca fiyat listesinin altında Fiyatlar TL cinsinden olup 25.11.2016 tarihinden itibaren geçerlidir. diye yazmışlar ve bu tarihte tam ötv nin yürürlülüğe girdiği tarih adamlar direk güncellemişler fiyatı zaten :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
hocam bende diyorum ki şuan sizin baktığınız mazda 3 power sense deri koltuklusunun vergisiz fiyatı mazdanın paylaştığı listeye göre 64655tl eğer bunu eski ötv oranına göre %45 alırsanız bu aracın ötvsi 29094tl çıkıyor eğer yeni ötv oranına göre (%50) alırsanız 32327 tl çıkıyor ve şuanki sitesindeki liste fiyatında ötv sine 32327 tl yazmışlar yani benim hesabım ve anladığım kadarıyla bu araba %50 ötv göre hesaplanmış oluyor umarım sizde beni anlamışsınızdır :)
Ayrıca fiyat listesinin altında Fiyatlar TL cinsinden olup 25.11.2016 tarihinden itibaren geçerlidir. diye yazmışlar ve bu tarihte tam ötv nin yürürlülüğe girdiği tarih adamlar direk güncellemişler fiyatı zaten :)
eger oyle ıse tebrık ederım valla mazdayı bunu onceden gorup yaptıkları ıcın. Ama bana taa kasım ayında bındırmelerı kı bunu her fırmadan once yapması mazda nın kaderını dıstrıbutor unun ne kadar sorunlu oldugunu gosterıyor ustelık mazdamı takasa verecegımı soylemısken. boyle devam etsınler bakalım nereye kadar gıdecekler gercekten ınsanı delı sinirlendiriyorlar

ınsan cıddı anlamda dusunuyor ya kayıt bıle aldılar renk vs sectım sadece ufak benım bır malı durumumdan dolayı olayı gec zamana erteledık. ruhsat falan herseyı cektıler renk sedan vs soledım ulan alsaymısım kafayı yermısım . cıdden dusunuyorumda ben bu fıyatları kasım ayında gordum ayıptır cıdden sonra dıyorlarkı neden turkıyede mazda sorunlu al işte.

gercı sonrasında peugeot bayısı 2008 ın eskı kasasını yenısıyle fark yok dıye kakalamaya calısmıstı sonradan cakmıstık oda ayrı hıkaye.
EDIT : hangı vıdeo da bılmıyorumda sanırım sınan and soruları cevaplıyorda olması lazım mazdayı aldık sonra fıyat dustu muhabbetı bundan cıkmısta olabılır ben soyleyeyım sımdı cok sey derım ama su an mazda ya maıl yazmaya basladım daha once ıse yaradı hatta maıl olayını ılerı goturen kısıler yuzunden ıstanbulda bır bayıden satıs ızını gerı alındı bu musluoglu nun sucu ıse cekeceklerı var.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
rica ederim hocam eğer fiyat listesindeki küçük notu daha erken okusaydım bu kadar uğraşmaya gerek kalmayacaktı :D
hocam benım aklıma gelmedı boyle olacagı. daha once bır bayıı sadece bu nedenden olmasa bıle bır cok kusurdan dolayı ellerınden satıs ıznı alındı ve sadece servıs vermeye basladılar. sımdı eger bmw satan musluoglu kendı kendıne bu cakallıgı yaptıysa kı arastıracaklardır cekeceklerı var oyle dıyeyım. yok butun mazda bayıılerı bunu yaptı sonrasında vıdeo da bahsedılen ucuzlama olayı oldu dıye kıvırırlarsa durum cok daha buyuk ve kotu.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
hocam benım aklıma gelmedı boyle olacagı. daha once bır bayıı sadece bu nedenden olmasa bıle bır cok kusurdan dolayı ellerınden satıs ıznı alındı ve sadece servıs vermeye basladılar. sımdı eger bmw satan musluoglu kendı kendıne bu cakallıgı yaptıysa kı arastıracaklardır cekeceklerı var oyle dıyeyım. yok butun mazda bayıılerı bunu yaptı sonrasında vıdeo da bahsedılen ucuzlama olayı oldu dıye kıvırırlarsa durum cok daha buyuk ve kotu.

Her firma yapıyor öyle başta yüksek söylüyor sonra indirim yapıyor sizde ooo iyi bir indirim yaptılar diyorsunuz bu mazda has bir olay değil yani birde sonuca gelirsek rakiplerinin fiyatına göre arabanın fiyatı normal :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Her firma yapıyor öyle başta yüksek söylüyor sonra indirim yapıyor sizde ooo iyi bir indirim yaptılar diyorsunuz bu mazda has bir olay değil yani birde sonuca gelirsek rakiplerinin fiyatına göre arabanın fiyatı normal :D
Hocam bu vag grubunun otv artti siz onceden alsanizda size yansiyacak demesinden bile kotu. kasim ayinda bana otv yansitmalari ayiptir . bende diyorum and ve sinan in cevapladigi videoda millet neden aldik araba ucuzladi demisler falan dusunuyordum alla alla diye bana gore otv yi erken yansittilar sonra hatayi farkedip geri cektiler. eger boyle ise benim araba alamamam tabiki buna bagli degil ama guvenim tamamen kirildi.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Hocam bu vag grubunun otv artti siz onceden alsanizda size yansiyacak demesinden bile kotu. kasim ayinda bana otv yansitmalari ayiptir . bende diyorum and ve sinan in cevapladigi videoda millet neden aldik araba ucuzladi demisler falan dusunuyordum alla alla diye bana gore otv yi erken yansittilar sonra hatayi farkedip geri cektiler. eger boyle ise benim araba alamamam tabiki buna bagli degil ama guvenim tamamen kirildi.

Hocam ötv yansıtmamışlar büyük olasılık size birazcık daha pahalı göstermişler arabayı daha çok kar veya pazarlık ederken düşüş fazla gösterip size şirin göstermek için yapmışlardır fiyatları da ötv ile denk gelmiştir.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hocam ötv yansıtmamışlar büyük olasılık size birazcık daha pahalı göstermişler arabayı daha çok kar veya pazarlık ederken düşüş fazla gösterip size şirin göstermek için yapmışlardır fiyatları da ötv ile denk gelmiştir.
hocam her sekılde burada buyuk bır dalavere var. ben maıl gonderdım umarım sonları dıger servıs gıbı olurda mazda ellerınden satıs ıznını gerı alır.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,034
7
51,368
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam az dur, konuyu açan arkadaş arabasını bir alsın da, öyle şikayet et kapattır. Adam arabayı alacak bayii bulamayacak :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hocam az dur, konuyu açan arkadaş arabasını bir alsın da, öyle şikayet et kapattır. Adam arabayı alacak bayii bulamayacak :D
yok hocam benım ne haddıme bır yer kapattırmak sadece ben tek basıma kapattıramam. sadece benım gıbı cok sıkayet gelırse kapatılır kı bana gerı donus bu sekıldeydı. benım gıbı gerı donus yapan cok olunca mazda hakkını gerı aldı sadece. umarım darısı tuzla musluoglunun basına.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
sıze o zamanlar attıgım maıllesmeler karsılıgı gelen cevaplardan bırını aynen aktarıyorum.
Mazda Motor Türkiye Şubesi olarak İstanbul ve Türkiye genelinde yeni yetkili bayi servis açılması ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Son olarak İstanbul ilinde Avrupa ve Anadolu Yakasında 2 adet yeni bayimiz açılmak üzeredir. Tam olarak faaliyete geçtiklerinde web sitemizde iletişim bilgileri yayınlanacaktır.

Yeni Mazda 3 dizel modellerimiz ise Haziran ayı itibari ile satışa sunulacak olup henüz lansman yapılmadığından fiyat konusunda bilgi verememekteyiz.
Bunların dışında Mazda Türkiye olarak ülkemizden çekilme gibi bir durumumuz söz konusu değildir.

Bilgilerinize sunarız.

Ürün ve hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Mazda İletişim Hattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım