Otomobil Videoları

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford

Test editörü tam da düşündüğüm şeyleri söylemesi:).

Buna hayat boyu ulaşamayacak olmak çok üzücü ama karınca misali maksat safımız belli olsun.

Video içi alıntı ve bireysel düşüncelerimin kopyası:
“...but this is not a car for anyone with a mind of anything but driving... one of the least costly of its group...through the RX-7 may laugh at luxury and fuel economy but if you demand a sports car that envelopes you with experience plunk your money down to RX-7...”

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bilmeyenler için yazayım, Mercedes gibi Mercedes'lerin tasarımcısı efsanevi Bruno Sacco.

BS-steering-MB-design.jpg

s-class-w140.jpg

klasik-otomobil-tasarimci-mercedes-benz-bruno-sacco-kimdir-kim-tasarimlari-hikayesi-c126.jpg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
daha iyi özetlenemezdi.
Adamlar güzel anlatıyor video için teşekkürler de videonun yarısına kadar bile dayanamadım, yazık günah şu arabaya verilen paraya cidden acırım.Benim için ancak yıllar sonra ele ayağa düştükten sonra bir Golf mü 2'mi dersem ancak alınası olur onun haricinde videoda da dediği gibi ''arabadan anlamayan BMW amblemi'' satın alanlara geçmiş olsun.

Ülkemizde de tutulacağını sanmıyorum.Komple kompakt sınıftan çekilse daha iyiydi BMW baktıkça içim kararıyor.

Mesele önden çeker olup olmaması değil mesele BMW ruhunu öldürmesi.Başka bir isimle başka bir sınıf adı altında satılmalıydı gerekiyorsa 2 serisi komple kaldırılmalıydı.

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford

Tozlu garajın mantığını sonunda anlayabildim, sahibine hak verdim ben de olsam ben de aynısını yapardım.Sadece alacağım araçların içeriği farklı olurdu o da bireysel sebep tabii ki.

Tipik bir koleksiyoner mantığı değil sahibinin yaptığı zaten kendisine ait rüya garaj varmış sanırım, buraya da yakın çevresinde değiştirilmiş anısı olan eski araçları ve hurdacılarla ihalede kapışılan değişik araçları almış çok mantıklı bir hareket, ama “çok değişik” araç kavramımız uymadı bir tek :)

İlginç bir insan olduğu muhakkak ama bir noktayı anlayamıyorum bir gün değerlenir diye mi yapmış yoksa kişisel zevk için mi onu anlamlandıramadım sadece.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım