Otomobil Videoları

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Oldukça meşhur olan Samir you’re breaking the car videosunun tamamı merak edenler ve gülmek isteyenler için.

Bu da forumca çokça sevilen Mazda MX-5 in bir başka yabancı basın testi.Bu araç alınacaksa kırmızı alınmalı, forumda herkes 3-5 ₺ atsa alırız da kim binecek :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Umarım Wangan hayranları vardır.

Olmaz mı? :)
d2n5o6k-5c9bf297-6521-497b-8878-45e07329cf7a.png

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Buraya bu atıldı mı bilmiyorum, daha evvel atmış olabilirim.Ama arkadaş bu nasıl bir klip-müzik uyumudur, tekrar tekrar izleyesi geliyor insanın çok yanlış devirde çok yanlış yerde doğmuşuz.hatatat

''Call Me'' Blondie

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Yıldızlar kadrosunu 2018 kalitesinde telefonda seyretmek her kula nasip olmaz.İnsanları zamanında şunları görmek için ölmeyi göze alıyorlardı belki ölüyorlarlardı.Sürücülerden birkaçı hariç araçları değerli klasik gibi değil de ciddi risk alarak kullanmışlar, gözler ve kulaklar bayram etsin bakalım.

Bu arada @Sirius yukarıdaki yoruma katılıyorum ben de aynı şekilde düşünüyorum bu felsefeye en uygun araç zamanında üretilmiş Lotus\Talbot Sunbeam cidden merak ve hayal ettiğim araçlardan biri, bir araştırabilirsin merak edersen.

Fakat Coupe araçların burkulma direnci daha yüksek benim düşüncelerime göre ideal silüet için daha çok Coupe silüeti,
gerek ideal ağırlık dağılımından gerekse daha fazla burkulma direnci ve ideal uzunluğundan dolayı.Fiziksel bakımdan onlar daha mükemmel formlardalar.

Mesela sadece silüet-form(kasa) bakımından bakacak olursak.
images

Çok aşırı uzun kaput dengeyi kötü etkilediği gibi uzun ya da hiç olmayan popo da dengeyi kötü etkiliyor.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım