Otomobil Videoları

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Otomobilden ziyade futbol temalı videolar ama yayıncı Mazda. Belki oradan kurtarır =)

rossh

Profesör
6 Nis 2019
180
422
1,535
Isparta
Marka
Volkswagen
Kanalı bileniniz olabilir.Rus abilerimizin çılgınca bir kanalı değişik vidoları var göz atmanızı öneririm.
Aşağıdaki videoda BMW X5 nasıl kamyona bürünür onu izliyoruz :)

nevzatkuru

Nevzat Kuru
Düz Yol Gazcısı
1 Nis 2020
26
59
110
29
İzmir
Marka
BMW
Merhaba arkadaşlar bir süredir çekmeyi planladığım araç vloglarını sayfamda yayınlamaya başladım Otopark hep bizim için idol sayfalardan birisi oldu.. Yorumlarınız bu yüzden benim için çok önemli sizce başlangıç videom nasıl olmuş belirtirseniz cok sevinirim. Elbette hatalarımız vardır bunları belirtirseniz bende kendimi geliştirmeye çalışırım

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Merhaba arkadaşlar bir süredir çekmeyi planladığım araç vloglarını sayfamda yayınlamaya başladım Otopark hep bizim için idol sayfalardan birisi oldu.. Yorumlarınız bu yüzden benim için çok önemli sizce başlangıç videom nasıl olmuş belirtirseniz cok sevinirim. Elbette hatalarımız vardır bunları belirtirseniz bende kendimi geliştirmeye çalışırım

İntro güzel, fakat sunum aralarında çok boşluk var biraz daha sunum odaklı olmalı aralardaki boşluk ve sessizliklerde izleyiciler sıkılcaktır dolayısıyla o aralarda ya editlemelerle ya da editlemekten bir şeyler söyleyerek geçiştirebilirsiniz.Aracınızın rengini çok sevdim yalnız her şey iyi hoş da böyle bir araçta her şeyi CSL ele çevirip jantı düz stock M3 jantı bırakmanız gözümü tırmaladı doğrusu. Bir de sizi biraz fazla heyecanlı gördüm, iyi ki Cevat ile çekmişsiniz böylelikle hem daha rahat bir ortam oluşmuş hem de daha akıcı olmuş.

Emeğinizi sevdim severek yapıyorsunuz belli ki bırakmayın TR de E46 M3 hayran kitlesi çok olan bir otomobil dolayısıyla her zaman yüksek izlenme sayılarına ulaşma ihtimaliniz mevcut.Ankara’da olsaydınız yardımcı olmak isterdim.

Bu arada plakada CAV mış yeni farkettim. Cavlıyor :D derler argoda aynen öyle.

KW ler biraz fazla basık gibi geldi ama belki dediğim gibi fark bir jantla daha iyi durabilir.

Son düzenleme:

nevzatkuru

Nevzat Kuru
Düz Yol Gazcısı
1 Nis 2020
26
59
110
29
İzmir
Marka
BMW
İntro güzel, fakat sunum aralarında çok boşluk var biraz daha sunum odaklı olmalı aralardaki boşluk ve sessizliklerde izleyiciler sıkılcaktır dolayısıyla o aralarda ya editlemelerle ya da editlemekten bir şeyler söyleyerek geçiştirebilirsiniz.Aracınızın rengini çok sevdim yalnız her şey iyi hoş da böyle bir araçta her şeyi CSL ele çevirip jantı düz stock M3 jantı bırakmanız gözümü tırmaladı doğrusu. Bir de sizi biraz fazla heyecanlı gördüm, iyi ki Cevat ile çekmişsiniz böylelikle hem daha rahat bir ortam oluşmuş hem de daha akıcı olmuş.

Emeğinizi sevdim severek yapıyorsunuz belli ki bırakmayın TR de E46 M3 hayran kitlesi çok olan bir otomobil dolayısıyla her zaman yüksek izlenme sayılarına ulaşma ihtimaliniz mevcut.Ankara’da olsaydınız yardımcı olmak isterdim.

Bu arada plakada CAV mış yeni farkettim. Cavlıyor :D derler argoda aynen öyle.

KW ler biraz fazla basık gibi geldi ama belki dediğim gibi fark bir jantla daha iyi durabilir.

Yorumunuz için çok teşekkürler bir sonraki videoda o araları editleyip paylaşacağım başlangıç olarak hem etkinliğin yoğunluğundan bazı yerler aceleye geldi bende fark ettim ama yavaş yavaş alışacağız :D

Jantlar konusunda da belki ilerleyen dönemde CSL janta geçme durumum olabilir bu jantları da ben e46 ya çok yakıştırıyorum tabi biraz zevk meselesi de ama CSL jantın yeri ayrı tabi düzgün kondisyonda bir jant buldugum zaman değişiklik yapabilirim. KW nin clubsport versiyonu takılı aracımda daha payda var en basıkta kullanmıyorum. Corner balance da yapıldı şuan dengesi hoşuma gidiyor. Zaten şuanda alt takım ve yürüyende bağlantı kollarına kadar CSL'in ki takılı belki ondan dolayı 1 cm falan daha fazla düşüyorda olabilir.

Cevatın kanalı açmamda katkısı büyük biraz gazda verdi bende başladım :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Üniversite yıllarımda içi kadife kaplı çok güzel bir Panda'ya denk gelmiştim. Bütçemi toparlayana kadar (1 yıl kadar) satılmıştı. Hala içimde uktedir :')
O yüzden bu videoyu izledikçe bir garip olurum.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Önden çeker araba nasıl yanlar; hatatat
Sıkıntı şu önden çekerde ustalaşması gereken iki konudan biri kontra oluyor, bir de nerede kayacağını belirlemek onun haricinde arkadan tahrikli araç gibi gaz hareketleri ile kontra hamlesi birleştirilemiyor.Dolayısıyla sürücüden daha fazla input bekleyen sistem arkadan tahrik oluyor.

Ayrıca çok yüksek süratlerde şasinin hareketiyle birlikte arkasını getirmek zorunda kalıyorsunuz bu durumda araç hem daha dengesiz hem de daha tehlikeli bir hale bürünüyor.Fakat şöyle de bir gerçek var şu hareketi yapmak köşe başlarında 10-20 ile yanlamaktan çok daha yetenek gerektiriyor o kısımı da atlamamak gerek.

Bu videoda olduğu gibi bir de Clio RS ile yapan bir kadro var onlar tam patlamalık kombinde seyretmek isteyenler onlara da bakabilir.

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ne olacak bizde ki bu ''underrated'' bulma hastalığı...

Herhangi sıradan bir galericinin satacağı Stock FD RX-7'i bu aracı sanırsam bildiğimiz Japonic gibi sipariş üzerine başka ülkelere göndererek video çekiyor.Rüya aracımı satıyorlar :) yalan Japonya'da da aynı yaşlı amcadan yanlanmamış RX-7. Hem de güneş yanıklı en sevdiğimden, Japonya'nın dağ yollarında geçiyor hafif yanlama sahneleri var.

Son düzenleme:

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Group B canavarlarını bir kenara koyarsak, DiRT'de kullanmayı en sevdiğim ralli aracıydı. Gerçek hayatta kullandığımı hayal bile edemiyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım