OTOPARK'a ne oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Valla @and reyiz cevap vermiyorsa okuyup durum ciddi anlaşılan.Yoksa en kötü üç beş manalı söz yazar şeklini koyardı.Bu günlerde geçecek ...
Katılıyorum.

Bu konuyu fazla deşmemenin Otopark için en iyisi olacağına inanıyorum. Eğer @and bey yardım isterlerse her türlü desteği veririz. Her zaman yanınızdayız.
Saygılar.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
mesela bir arkadaş vardı şimdi anlatan adamlarda abi sinan ne nediri ? layıkıyla yapabilecek en ince ayrıntısına kadar detay verebilecek biri sitede ayrı bir bölüm açılabilir ona @motorsinann
Hocam haklısınız fakat okul vaktinde okuyorum boş vakitlerde tatilde v.s çalışıyorum çok ferah vaktim olmuyor amatörce canım sıkıldıkça ufak ufak yazılar yazmam daha iyi oluyor

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Hocam haklısınız fakat okul vaktinde okuyorum boş vakitlerde tatilde v.s çalışıyorum çok ferah vaktim olmuyor amatörce canım sıkıldıkça ufak ufak yazılar yazmam daha iyi oluyor
tabi hocam bizimkiler sadece bir görüş senin durumların şartların el vermeyebilir hepsi bir aradada yürümez zaten zor olsun sen bizi burdan aydınlatmaya devam et takipteyiz :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,137
7
51,576
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Merhaba arkadaşlar;
Ülkenin durumu da maglum genel bir durgunluk söz konusu, yakın zamanda toparlayacagiz. Haberlerin gidişatını düzelteceğiz. Bir sorun çıkmazsa,cuma 3008 vs sportage geliyor. Takibe devam ;)
Bilgilendirme için teşekkürler. Güzel haberler için ayrıca teşekkürler :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Merhaba arkadaşlar;
Ülkenin durumu da maglum genel bir durgunluk söz konusu, yakın zamanda toparlayacagiz. Haberlerin gidişatını düzelteceğiz. Bir sorun çıkmazsa,cuma 3008 vs sportage geliyor. Takibe devam ;)

Aha ilk surprise sportage imiş, Haydi bakalım bekleyelim gençler. Komplo teorilerini unutun. Hep destek tam destek.

S

Sodalayn

Ziyaretçi
Aynen sinan ağbi ağzınla bi hatatatata yapsana yhaaa
And ağbi snede m5 le drift atsana yhaa takipci doyurun biraz .s.s.ss
Hem Murat ağbi otoparktan neden ayrıldı?
Onu demek istemedim en azindan arabayi adam akilli test edebilirler sahibi arkada beberuhi gibi oturan test izlemek istemiyorum ayrica bana gore o yaptiklari hareketlerde trafik teroru hic onayladigim seyler degil ama siz bu farki anlamazsiniz muhtemelen

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
açıkçası otoparkın düzene oturtma konusundaki amatör ruhu devam ediyor.ekibe gelen giden olabilir
aksilikler,iniş çıkışlar vs herşey olabilir ama biz takipçilerin sizi takip etmelerindeki en büyük sebep herzaman söylendiği gibi samimiyet,farklılık ve kendimizi bir parça samimi görüp bağ kurmak.buyüzden sadece test,yazı veya video olmak zorunda değil.otopark'ın ve otopark ruhunun canlı kalabilmesi.vlog olur muhabbet olur forum olur ilginç videolar olur.yani otopark samimiyetinin ruhu bir kalıba sokulmadan ama ana konsepti de bozmadan canlı tutulur diye düşünmekteyim.nezaman bu canlılık gider ozaman malesef kopmalar olur.buyüzden enazından forum buaralar canlı ve bende bu sebeple burada aktifim ve ismim görünüyor :)

Son düzenleme:

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
Geleneksel otopark.com nereye gidiyor konusu açılmış ve üzerine 100 civarı yorum yapılmış ve kaçırmışız. Sağlık olsun. :D otopark neleri atlatmadı be geçer bu günler.. Güzel şeyler göreceğiz otopark'ımızda.

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
3008'i merakla bekliyorum. Çok istedik iş yerinden arkadaşla, bize yar olamayacak kadar pahalı girdi, ötv de imkansızlığını perçinledi sağolsun.

Madem alamıyoruz o zaman gömerek tatmin olalım ekolünden hareketle şimdiden gözlediğim hataları:
(Herkes pohpohlayıp duruyor aracı ama kronik sorunlar baş vermeye başladı yavaş yavaş)

1- Bi kere en büyük kusuru dokunmatik ekrandaki işlemcinin yavaşlığı ve birçok kişide rastlanan donma-kitlenme sorunu. Normal bir ekran olsa bi nebze kabul edilebilir ama burda aracın bütün kontrollerinin sağlanabildiği tek bir noktadan bahsediyoruz ve o tek nokta kitlenebiliyor; bu epic bir hata ve kabul edilemez. Kışın bebeği (normal) bindirdin araca, hava buz ama o da ne, erkan donmuş, çocuk direk hasta Allah göstermesin.

2- Sonracığıma bagajdan içeri su aldığına dair tek tük yorum okumuşluğum var. Skandal.

3- Pejo şu an hatırlamadığım bir donanımda öyle bir lastik boyutu seçmiş ki bu Türkiye'de bir ilk ve insanlar ilk kışı haftalarca bu lastiğin gelmesini bekleyerek geçirdi, bu esnada can güvenlikleri şaka maka yoktu. Lastik gelince de fırsatçıların ağına düştüler, olmaz paralar bayıldılar.

4- Araçta yurtdışında olup da Türkiye'de olmayan küçük ama mide bulandırabilitesi yüksek o kadar çok şey var ki saymakla bitmez. park halinde sürekli motoru durduran start-stop'u kapatabilecek butonun olmamasından tutun, grip controla kadar bir dünya eksikle geldi araç.

5- Aracın önüne ve arkasına öyle bir çözünürlükte kamera yerleştirilmiş ki... Aman Allah'ım, felaket, rezillik, görüntü çöp. Bazı araçların menüye ekledikleri hesap makinası uygulamasını, kamera çözünürlüğüyle kapatmaya çalıştılar herhalde.

Bunları buraya niye yazdım hiç bilmiyorum yalnız. İşte bunlar hep can sıkıntısı.
150 bine pejo mu olur diyerek sözlerime son verirkene, herkeşe benden iyi forumlaar.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,483
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Konunun biraz başını okudum, biraz da sonunu. Ama özeti geçmiş konulara benzer.
Daha önce de demiştim, bugün de tekrar edeyim: Benim otopark.com'a, yazı veya video şeklinde gönderdiğim tüm içeriklerin hepsi istinasız yayınlandı. Yani bu platform dosyal bir ortam. Platformun sadece tüketici değil, üretici kısmında da yer alın, o vakit ne editör haberi ne de test videosu eksikliği hissedilmez.

sinanbahce

Asfalt Kurutucu
17 Eyl 2016
33
21
595
Bence de çok duruldu Otopark Doğan Kabak'ın gidişinden beri. Bu aralar Carviser'dan, Noyan'dan, Otomobil Dünyam'dan daha çok zevk alıyorum ben.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
3008'i merakla bekliyorum. Çok istedik iş yerinden arkadaşla, bize yar olamayacak kadar pahalı girdi, ötv de imkansızlığını perçinledi sağolsun.

Madem alamıyoruz o zaman gömerek tatmin olalım ekolünden hareketle şimdiden gözlediğim hataları:
(Herkes pohpohlayıp duruyor aracı ama kronik sorunlar baş vermeye başladı yavaş yavaş)

1- Bi kere en büyük kusuru dokunmatik ekrandaki işlemcinin yavaşlığı ve birçok kişide rastlanan donma-kitlenme sorunu. Normal bir ekran olsa bi nebze kabul edilebilir ama burda aracın bütün kontrollerinin sağlanabildiği tek bir noktadan bahsediyoruz ve o tek nokta kitlenebiliyor; bu epic bir hata ve kabul edilemez. Kışın bebeği (normal) bindirdin araca, hava buz ama o da ne, erkan donmuş, çocuk direk hasta Allah göstermesin.

2- Sonracığıma bagajdan içeri su aldığına dair tek tük yorum okumuşluğum var. Skandal.

3- Pejo şu an hatırlamadığım bir donanımda öyle bir lastik boyutu seçmiş ki bu Türkiye'de bir ilk ve insanlar ilk kışı haftalarca bu lastiğin gelmesini bekleyerek geçirdi, bu esnada can güvenlikleri şaka maka yoktu. Lastik gelince de fırsatçıların ağına düştüler, olmaz paralar bayıldılar.

4- Araçta yurtdışında olup da Türkiye'de olmayan küçük ama mide bulandırabilitesi yüksek o kadar çok şey var ki saymakla bitmez. park halinde sürekli motoru durduran start-stop'u kapatabilecek butonun olmamasından tutun, grip controla kadar bir dünya eksikle geldi araç.

5- Aracın önüne ve arkasına öyle bir çözünürlükte kamera yerleştirilmiş ki... Aman Allah'ım, felaket, rezillik, görüntü çöp. Bazı araçların menüye ekledikleri hesap makinası uygulamasını, kamera çözünürlüğüyle kapatmaya çalıştılar herhalde.

Bunları buraya niye yazdım hiç bilmiyorum yalnız. İşte bunlar hep can sıkıntısı.
150 bine pejo mu olur diyerek sözlerime son verirkene, herkeşe benden iyi forumlaar.
Birkez daha iyiki 3008'i almamışız dedim bu olaylardan sonra.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
850f5e43518dac1fde2b876aeab59ee2.jpg

dürüm çok ciddi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Bende ufak bir ekleme yapayım araba konsolu değişmiş bir citroen c4 picasso gibi hissettirdi bana yani yeni bir araba gibi gelmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım