Passat Premium mu ?

Passat Premium mu?

• Evet premium

Kullanılan: 10 9.8%
  • Hayır premium değil

Kullanılan: 92 90.2%

• Kullanılan toplam oy
    102
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
vay arkadaş passat Premium olmuş... insanlarda ki bu marka algısını bir türlü anlayamadım passata Premium diyen adama Mazda 6, Accord, Avensis göster burun kıvırır. haklılar tabi ki bende kıçı kırık 1.6 dizel passata 300 milyar versem bende Premium derim hatta pireminyum derim!
Passata Premium diyen adam Premium bir otomobile binmemiş ve o arada ki farkı görmemiş olan adamdır. Otoseyirin videosu başarılı izleyin.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
vay arkadaş passat Premium olmuş... insanlarda ki bu marka algısını bir türlü anlayamadım passata Premium diyen adama Mazda 6, Accord, Avensis göster burun kıvırır. haklılar tabi ki bende kıçı kırık 1.6 dizel passata 300 milyar versem bende Premium derim hatta pireminyum derim!
Passata Premium diyen adam Premium bir otomobile binmemiş ve o arada ki farkı görmemiş olan adamdır. Otoseyirin videosu başarılı izleyin.
Mazda 6 çok iyi ama Avensis tam patates ya Accord un yenisi fena değil 1.5 falan ama tr ye gelmiyor gelse iyi iş yapar.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
İçi dar motor kombinasyonu uygun değil multimedia kötü bu segmentte kullanıcının baktığı her konuda araba patlıyor bitek mekanik olarak başarılı onu 3 4 yıl kullancak adam pek sallamıyor.
yoo içi gayet geniş
motorları da çok uygun
arabayı araba yapan kısmı çok çok iyi
hadi multimedya kötü diyelim de sen araba alıyorsun multimedya değil, arabada ki navigasyonu kaç kişi aktif kullanıyor, gece yatağına yattığında multimedya sistemiyle mi uyuyorsun veya multimedya sistemi ile mi evleneceksin

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
yoo içi gayet geniş
motorları da çok uygun
arabayı araba yapan kısmı çok çok iyi
hadi multimedya kötü diyelim de sen araba alıyorsun multimedya değil, arabada ki navigasyonu kaç kişi aktif kullanıyor, gece yatağına yattığında multimedya sistemiyle mi uyuyorsun veya multimedya sistemi ile mi evleneceksin
Ustam bana kalsa ben d segmneti almam alırsam da a4 alirim japon falan bakmam yani ben o segmenti lüks ve gösteriş için alırsam alirim e mazda hariç bence kalan markalar bu konuda zayıf. Güzelim superb bile at arabası muamelesi görüyor yav.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Ustam bana kalsa ben d segmneti almam alırsam da a4 alirim japon falan bakmam yani ben o segmenti lüks ve gösteriş için alırsam alirim e mazda hariç bence kalan markalar bu konuda zayıf. Güzelim superb bile at arabası muamelesi görüyor yav.
audi ye niye çıkıyorsun, a4 süspansiyonu ile malzemesi ile çok kaliteli bir araba
sözünü ettiğin iki arabanın arasında 1 araba daha fiyat farkı var Ceyhun :D

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,180
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Passat premium Mudur bilmem ama arka koltuk kapı içleri sert plastik olan 2018 audi a 4 premium değildir.hatta bana göre sağı solu öten mercedes c de premium değildir.eski arabam bmw 3 serisi de motoru yüzünden premium değildir.premium sanırım 5 serisi eserisi 6 serisi audi lexus jaguar falandır

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,772
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Premium otomobiller de kendi aralarinda ayiriliyor. Bmw, mercedes, audi, volvo gibi markalarin da her urettigi ayni kalitede degil. Dci motorlu guncel kasa c serisi ve cla premium ise diger cogu D segment de premiumdur. Onceki kasa A serisi, premium ise cogu c segment de premiumdur. E, 5, XF, S90 gibi segmentlere cikilmadigi surece normal markalarla premium markalarin modelleri arasinda cok buyuk farklar oldugunu dusunmuyorum. Salt otomobil bazinda, otomobil kalitesi olarak degerlendirildiginde premium olma mevzusunu markaya degil, modele gore degerlendirmek daha mantikli.

Son düzenleme:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Premium otomobil bol opsiyonlu ve seri üretim izlerini taşımayan otomobil olmalıdır bence. Onun dışındakileri her marka yapıyor zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım