Peugeot 208 gti by peugeot sport test yazısı

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
@igeroglu Yok özel sipariş değil. İlk sevkiyatta gelen tek kırmızı renk buymuş
@Mertcan Hahahah :D

phenomenal

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
16
10
595
merhaba dostum begendiğim bir araç bende ibiza cupra, 208 gti, scirocco bunlardan ayrı olarak bmw 3.20d gibi araçlar arasında gidip geliyorum
Sorcagım 160 lık scirrocco kullandım güzel gidiyor 208 kağıt üzerinden scirocco dan daha hızlı sana sormak isterim gidişi nasıl kuvveti hissetiriyor mu hakkını veriyormu?

Son düzenleme:

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
7000 km oldu araç. Yazıya ekleyeceğim birkaç şey var buraya yazayım onları da:
Pedalların konumu ne yazık ki heel and toe ya müsait değil. İnce tabanlı yarış ayakkabılarıyla dahi yapmak oldukça zor.
Genel yakıt tüketimi 7.4 e düştü. Şehir içinde dikkat ederseniz 6 civarıyla bile gezebiliyorsunuz.
Yazıda da bahsettiğim gibi müzik sisteminde tizler ve midler gayet iyi olsa da basslar daha güçlü olmalıydı. Antalya'da önerebileceğiniz hifi cı varsa küçük bir subwoofer koydurmayı düşünüyorum :)
Bozuk yollarda sağ cam yarım açıkken hafif bir tıkırtı gelmesi dışında trim sesi yok. (Yazıda bahsettiğim bagajdaki trim sesini çözdüm ciddi birşey değil.)

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
7000 km oldu araç. Yazıya ekleyeceğim birkaç şey var buraya yazayım onları da:
Pedalların konumu ne yazık ki heel and toe ya müsait değil. İnce tabanlı yarış ayakkabılarıyla dahi yapmak oldukça zor.
Genel yakıt tüketimi 7.4 e düştü. Şehir içinde dikkat ederseniz 6 civarıyla bile gezebiliyorsunuz.
Yazıda da bahsettiğim gibi müzik sisteminde tizler ve midler gayet iyi olsa da basslar daha güçlü olmalıydı. Antalya'da önerebileceğiniz hifi cı varsa küçük bir subwoofer koydurmayı düşünüyorum :)
Bozuk yollarda sağ cam yarım açıkken hafif bir tıkırtı gelmesi dışında trim sesi yok. (Yazıda bahsettiğim bagajdaki trim sesini çözdüm ciddi birşey değil.)
panpaa easy drift videosu bekliyoruzz

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
@motorsinann Hahahah döşemealtına kar yağınca çıkıp arkadaşımın goprosuyla güzel çekimler yapma planım var panpa şansımız yaver gidip yağış olursa devir kesicili esp off'lu içerikler gelebilir :p

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yazı çok güzel olmuş abi tek seferde okudum. İsmail terzi'nin yazılarını okuyor musunuz oradan da ufak esintiler var gibi hissettim(güzel olarak) :D Allah kaza bela vermesin hayalimdeki arabalardan biridir 208gti. Koktuklarına da hasta oldum :D

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
Çok teşekkür ederim :) İsmail abiyi hem tanırım hem yazılarını okurum çok beğenerek. Kişilik olarak da editör olarak da çok çok iyidir onun gibi yazabildiysem ne mutlu bana :) Daha iyileri sizin olur umarım :)

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Yazı çok guzel olmuş , bende özgeçmiş yazarken vesaire boyle bir dil kullanmaya calisiyorum ama biraz daha okumak lazım heralde :)
Seat Forumunda bulunanlar varsa Selçuk beyi bilirler :)

Bu arada aracin tüm detaylarına değinerek anlatmişsiniz

Klavyenize sağlık :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım