Saat

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
~1980 de alınmış saatim var. Geçen seneye kadar kullandım. Her gün istikrarlı şekilde 3 dakika ileri atıyordu. Müthevazı ufak bir kendisi saat. Pilli değil. Zaman içinde water resistant özelliği kaybolmuştu yağmur yağdığında içi su damlacıkları oluyordu ama çalışmasına tesir etmiyordu. Şuan kurma koluda bozulduğu için kullanamıyorum. Anlıycağınız ilgi alaka ve bakıma ihtiyacı var önericeğiniz bir yer var mı ?
Markasını hatırlamıyorum oris olabilir.
Hocam direk eminonune git . Saatci hanlarinda oldukca iyi ustalar var. Bizde 90 sene oncesinin tcdd nin belirli calisanlarina vermis oldugu kostekli saat vardi. Bir sekilde eve gelen misafir bozunca orada yaptirdim. Baslarinda bekledim muntazam is cikaranlar var tavsiye ederim

(Ama su da var eski saati yapan yeni saati yapamadi onuda hic anlamadim )

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
Casio asker saatinin gozunu seveyim babam askerdeyken almış , bende ilkokul ve ortaokul'da kullandim . Hâlâ saglam ama piyasada orj. kordon bulunmadığı icin yansanayilerde çabuk deforme oldugu icin 6ayda bir falan yenilemek gerekiyor .

Guzel replika bir g-shock bulursam alacağım

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Casio asker saatinin gozunu seveyim babam askerdeyken almış , bende ilkokul ve ortaokul'da kullandim . Hâlâ saglam ama piyasada orj. kordon bulunmadığı icin yansanayilerde çabuk deforme oldugu icin 6ayda bir falan yenilemek gerekiyor .

Guzel replika bir g-shock bulursam alacağım

Neden replika düşünüyorsun fiyatları düşük olan g shock lar var diye biliyorum

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
Neden replika düşünüyorsun fiyatları düşük olan g shock lar var diye biliyorum
Suan kullandigim Daniel Klein saat var . Buna 130TL verince içime baya öküz oturmuştu . Baska onceliklerim var diyeyim bisiklet almayi düşünüyorum (Mosso 1721) bunun için saate fazla para vermek istemiyorum açıkçası .

Aslinda sahtecilere-korsancilara para kazandirmamak lazim , belki baska markanin o tip bir saatini de alabilirim . Fiyatlar hakkinda pek bir bilgim yok ama 280e de gördüm 800civarina da vardı eminim daha ustu fiyatlarada yok ozel seri bilmemne vardir g-shock .

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Suan kullandigim Daniel Klein saat var . Buna 130TL verince içime baya öküz oturmuştu . Baska onceliklerim var diyeyim bisiklet almayi düşünüyorum (Mosso 1721) bunun için saate fazla para vermek istemiyorum açıkçası .

Aslinda sahtecilere-korsancilara para kazandirmamak lazim , belki baska markanin o tip bir saatini de alabilirim . Fiyatlar hakkinda pek bir bilgim yok ama 280e de gördüm 800civarina da vardı eminim daha ustu fiyatlarada yok ozel seri bilmemne vardir g-shock .

Başka öncelikler varsa ayrı tabi ama senin de dediğin gibi uygun fiyatlı bir g shock alıp kendi adıma yoluma devam ederdim yada uygun fiyatlı retro Casio lardan çünkü çakma saatler cilde zarar verebiliyor diye duymustum

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
@Mehmet Ben deri sanıyordum, hasır da olabilir bilemedim. Ben fiziksel olarak bunları satan bir tek Moda'da bir yer gördüm, büyük saatçilerde pek yok sanırım.
Tamam sağolun hocam aklımda bulunsun Eminönü ve modaya bakarım sıkıntı olmaz benim için çünkü şans eseri gördüm çok hoşuma gitti

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
İsviçre markasıymış, isme bi yerden aşina gibiyim ama sen saat konusunda daha bilgilisin diye bir fikrin var mı öğrenmek istedim. Sağolasın
Rica ederim. Valla cok bilgili sayilmam ama hani saat alacaksam otomatik olmasini tercih ederim malum arka kapaklari cizmeden acmak imkansiz 10 sene rahat dayaniyor kinetic saat bataryalari.
Pilli zaten sakat kurmali bilemiyorum. Resimdeki galiba kinetic imis fiyat yuksek ama

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Rica ederim. Valla cok bilgili sayilmam ama hani saat alacaksam otomatik olmasini tercih ederim malum arka kapaklari cizmeden acmak imkansiz 10 sene rahat dayaniyor kinetic saat bataryalari.
Pilli zaten sakat kurmali bilemiyorum. Resimdeki galiba kinetic imis fiyat yuksek ama
Fiyat olarak piyasasını bilmiyorum pek ama tarzı hoşuma gitti. Marka bilinmezliği düşündürücü

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım