Sıfır Otomobil Fiyat/Donanım Teklifleriniz

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,050
45,584
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Parası olan birisi, riske atabileceği maddi gücü oranında istediği modeli alabilir. Neticede maddi durumu ona el veriyor. Fakat kenarda 50-60 bin lira nakit para biriktirip, üstüne 40-50 bin lira kredi çekip sıfır bir araba alayım diyen kişinin yapacağı mantıklı bir hareket değil sıfır araç almak. Bugün evine 20-30 bin lira aylık gelir sokabilen bir doktora tutup da sıfır araba almak mantıklı değil derseniz olmaz ( 1-2 bin km'deki sıfıra yakın 2.el araçlar hariç ). Ama iki devlet memuru maaşıyla ev, çoluk çocuk geçindiren birisine de sıfır araba al denmez. Tamamen kişinin riske atabileceği para ve aylık kazancıyla doğru orantılıdır bu.

Son düzenleme:

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Parası olan birisi, riske atabileceği maddi gücü oranında istediği modeli alabilir. Neticede maddi durumu ona el veriyor. Fakat kenarda 50-60 bin lira nakit para biriktirip, üstüne 40-50 bin lira kredi çekip sıfır bir araba alayım diyen kişinin yapacağı mantıklı bir hareket değil sıfır araç almak. Bugün evine 20-30 bin lira aylık gelir sokabilen bir doktora tutup da sıfır araba almak mantıklı değil derseniz olmaz ( 1-2 bin km'deki sıfıra yakın 2.el araçlar hariç ). Ama iki devlet memuru maaşıyla ev, çoluk çocuk geçindiren birisine de sıfır araba al denmez. Tamamen kişinin riske atabileceği para ve aylık kazancıyla doğru orantılıdır bu.

Kim yav bu 20-30 bin kazanan doktorlar, cildircam yakinda :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,050
45,584
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kim yav bu 20-30 bin kazanan doktorlar, cildircam yakinda :D
Türkiye'de özel hastanelerde, artık hasta kesiminin profiline göre bu paraları hatta daha fazlasını kazananlar mevcut. Özellikle plastik cerrahi alanında uzmanlaşmış ve hasta kitlesi bu kısımda yoğunlaşan doktorlar güzel gelir elde ediyorlar. Kendi hasta tabanını oluşturan, hastaneye değil de doktorun ismine gelen hastaları da elde edebildiysen muayenehane açıyorsun, ameliyat başına da özel hastanelerle anlaşıp ameliyatını yapıp daha da güzel gelirler elde edebiliyorsun. Gerçekten iyi bir doktor olabilmek çok zor, tüm ömrünü bu işe vermen gerekiyor. Ama başarabilirsen de kazancı çok iyidir.

Son düzenleme:

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Türkiye'de özel hastanelerde, artık hasta kesiminin profiline göre bu paraları hatta daha fazlasını kazananlar mevcut. Özellikle plastik cerrahi alanında uzmanlaşmış ve hasta kitlesi bu kısımda yoğunlaşan doktorlar güzel gelir elde ediyorlar. Kendi hasta tabanını oluşturan, hastaneye değil de doktorun ismine gelen hastaları da elde edebildiysen muayenehane açıyorsun, ameliyat başına da özel hastanelerle anlaşıp ameliyatını yapıp daha da güzel gelirler elde edebiliyorsun. Gerçekten iyi bir doktor olabilmek çok zor, tüm ömrünü bu işe vermen gerekiyor. Ama başarabilirsen de kazancı çok iyidir.
hasta başına hastaneden komisyon alan isim yapmış prof doktorun aylık geliri ameliyatıyla ıvırı zıvırıyla 100bini görebiliyor üzerine bile çıkabiliyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,050
45,584
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
hasta başına hastaneden komisyon alan isim yapmış prof doktorun aylık geliri ameliyatıyla ıvırı zıvırıyla 100bini görebiliyor üzerine bile çıkabiliyor.
Tabii tabii.. Genellikle muayenehanesi olmadan direkt bir özel hastanede çalışan iyi doktorlar söylediğim tarzda rakamlar alıyor. Ama kendi hasta kitlesini oluşturup isim yapabilmiş doktorlar muayenehane açıp özel hastanelerle de ameliyat başı ücrete anlaşıp daha yüksek paralar kazanabiliyor. Özel hastanede çalışan doktorların yaptığı ameliyatlardan fazla para alıyor hastaneler. Ama muayenehane açıp özel hastanede ameliyat başı ücrete anlaşırsan o zaman çok daha düşük pay veriyorsun hastaneye. Tabii bu da doktorun gelirini arttırıyor. Ama bu şekil bir doktor olmak hiç kolay değil. Çok ciddi emek ve başarı istiyor.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Yani benim ana baba doktor, o dediginiz rakamlar bizim eve girseydi benim su an heralde bugatti ye falan binmem gerekirdi :D

Annemle babamin gencligini dusundum simdi, babam hem devlet hem ozel de calisirdi, ayrica muaynehaneside vardi, annemde ayni sekilde, cok fazla hastalari olmasina ragmen hic bir zaman(o zamanin parasiyla) bu paralari kazandiklarini gormedim.

Son düzenleme:

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Ranger Rover autobiografy arabaya binen doktor tanıdığım var ama abimiz yılların profesörüdür Alanında başarılı bir kişidir :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,050
45,584
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yani benim ana baba doktor, o dediginiz rakamlar bizim eve girseydi benim su an heralde bugatti ye falan binmem gerekirdi :D
Belki kazanıyorlardır ama senden saklıyorlardır :D Benim direkt çekirdek ailemde var doktor. Özel bir hastanede KBB bölümünde çalışıyor. Hastane bayağı sömürüyor doktorların emeğini ama işte şimdi 1-2 arkadaşıyla beraber kendi muayenehanesini açmayı düşünüyor. Buna rağmen yine de çok iyi kazançları var.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Annemle babamin gencligini dusundum simdi, babam hem devlet hem ozel de calisirdi, ayrica muaynehaneside vardi, annemde ayni sekilde, cok fazla hastalari olmasina ragmen hic bir zaman(o zamanin parasiyla) bu paralari kazandiklarini gormedim.
bence sana gostermedıler hala ılerıde surprız yapacaklar :D benım dıscımın bıle x5 ı var su an yenı kasa.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım