Sıfır Otomobil Fiyat/Donanım Teklifleriniz

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Bence alakasi yok, iyi birine denk gelmis ya da ayarlamislar, acayip havali bir bayi orasi.
Yani başımıza geleni anlatayım. BMW inanılmaz ilgilendi çok iyilerdi, Ford'da girdik umursayan bile olmadı kimse bakmadı bile, VW Ford'dan daha iyiydi ama yine de araba alacaksan al yoksa başkasına geçelim kendini özel sanma der gibi bir tavır içindeydi. Audi de çok ilgili ve saygılıydı. Lüks olmayan markaların (Hyundai ve Citroen'i hariç tutarım sanırım) müşteri adaylarına üstten bakma durumu var maalesef en azından İstanbul için durum böyle, nüfusu daha az olan şehirlerde daha ilgililerdir.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,050
45,584
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yani başımıza geleni anlatayım. BMW inanılmaz ilgilendi çok iyilerdi, Ford'da girdik umursayan bile olmadı kimse bakmadı bile, VW Ford'dan daha iyiydi ama yine de araba alacaksan al yoksa başkasına geçelim kendini özel sanma der gibi bir tavır içindeydi. Audi de çok ilgili ve saygılıydı. Lüks olmayan markaların (Hyundai ve Citroen'i hariç tutarım sanırım) müşteri adaylarına üstten bakma durumu var maalesef en azından İstanbul için durum böyle, nüfusu daha az olan şehirlerde daha ilgililerdir.
Bayiden bayiye, şehirden şehire değişiyor söylenildiği gibi. Misal benim bulunduğum ilde 1 tane Ford bayisi var ve istersen araç alma, sadece bilgi almak için gittiğinde bile buyurun çay kahve ikram edelim diyorlar. Vw'e gittiğinde galeriye girdiğin an yanında kimse olmuyor, kime bakmıyor. Sen gidip temsilciyi buluyorsun ve soru soruyorsun. Eğer alıcı gibiysen o zaman oturtup bir şeyler ikram ediyorlar. Citroen bayisi de Ford gibi aynı. Onlarda da almana gerek yok. Sende biraz ciddiyet görürlerse hemen çay kahve ikram ederler.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,050
45,584
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İyi hatirlattin :D

Allah’dan sasi punta kaynaklari standart...

Biz bu arabayı bomboş getiriyoruz, donanım listesine yazacak bir şey bulamadık anlayışından ziyade aracın üzerinde gelen her türlü özelliği listeleme mantığıyla hareket ediyorlar galiba. Mesela ful aksesuarlı, tam donanımlı, tüm opsiyonları eklenmiş bir s60 teklif kağıdında da bunlar yazıyor mu acaba ona bakmak lazım. Bunda olduğu gibi her detay yazıyorsa donanım listeleme yöntemleri bu şekilde demektir. Sadece opsiyonlar ve önemli donanımlar yazıyorsa ' bomboş araç getiriyoruz idare edin ' demektir.

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,265
1
9,389
4,970
kocaeli
Bizim mahalleye misafirliğe gelen karı-koca kbb cerrahi vardi ozel bir hastanede ayni zamanda amcamin doktoruydu .

İlk zamanlar kendinde 2006(?) e 90 eşinde 1 serisi vardı . Sonra kendisi x3 aldı eşi 1serisini kullaniyordu yine . En son kendisi Autobiography RR aldi esinde de x3 var hâlâ .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bizim mahalleye misafirliğe gelen karı-koca kbb cerrahi vardi ozel bir hastanede ayni zamanda amcamin doktoruydu .

İlk zamanlar kendinde 2006(?) e 90 eşinde 1 serisi vardı . Sonra kendisi x3 aldı eşi 1serisini kullaniyordu yine . En son kendisi Autobiography RR aldi esinde de x3 var hâlâ .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
benı trıbe sokan komsunun 2 oglunda s3 ve mını cooper s vardı. yedek arabaları corsa opc. babalarında tıguan vardı. bayada yer ısgal edıyorlardı tasındılar tek apacı ben kaldım apartmanda.

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
Yahu bu plastik petrolden elde ediliyor. Bunu geri petrole nasıl dönüştürürüz? Evde kendi işimizi kendimiz görelim bari :D

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
2016 Haziran ayında ben BMW 118i dolu aldım bu fiyatlara...
Ocak sonuna kadar geçerli 2017 model araç fiyatları.
G95q8N.jpg

y0Ry79.jpg

6J84AE.jpg

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım