Sıfır Otomobil Fiyat/Donanım Teklifleriniz

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Farlar da sarı ampul mu

On sis fari bile yok, sen bana sari ampul mu diyosun :D

Joy joy plus falan elbette jant kapakli degilde, showroomda 2 tane 1 vardi, 1 i 116d idi, sunroof led on arka park sensoru sunroof koltuk isitmasina kadar vardi amaaa jant kapakliydi, hayrina kendi jantlarimi sokup takacaktim, cok ayip ya, 195 bin lira yaziyodu birde liste fiyatinda, digeri normaldi, pure paket 118i, sadece metalik renk var, bos+bos idi, onun fiyati uygundu. Su piyasada giderim 125 bin liraya full+full v40 t3 umu alip keyfime bakarim, net.

Son düzenleme:

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Bu da borusandan ilginc kareler serim:

Tum 3 serilerinde artik serit takip ve on carpisma engelleyici standart, serit takip sadece direksiyon titretiyor, carpisma sistemini elbette denemedim:D

Yeni carbon trimler

Buda bos+bos 1

Yeni edition sport paketinin koltuklari <3 ben, coook begendim

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Arabanin donanima baksana bi, baya dolu aslinda
kor nokta yok head up dısplay yok serıt takıp otomatık park yok katlanır ayna yok (ses sıstemı ıyımı bılmıyorum ) anahtarsız gırıs yok hız sabıtleyıcı goremedım eh ıste dıyebılırım doluluguna o paralar 1 serısı ıcın ınanılmaz fazla ama her sekılde.
not : son attıgın resımlerde serıt takıp tusu var ama vıdeo ss ınde goremedım

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
kor nokta yok head up dısplay yok serıt takıp otomatık park yok katlanır ayna yok (ses sıstemı ıyımı bılmıyorum ) anahtarsız gırıs yok hız sabıtleyıcı goremedım eh ıste dıyebılırım doluluguna o paralar 1 serısı ıcın ınanılmaz fazla ama her sekılde.
not : son attıgın resımlerde serıt takıp tusu var ama vıdeo ss ınde goremedım

Her markanin araclarinin belli standart donanimlari vardir, o donanimlarin ustunde degisik bir araba oldumu dolu demektir aslinda, tabi bu durumu savunuyorum anlamina gelmez. Su an sokaga cikalim, bana bir tane bile koltuk isitmali on park sensorlu 1 gosteremezsin, oyle diyim :D

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Allah iyiliğinizi versin yemin ederim geyik başlığındayım zannetim :D

Sabit konu bu beyler konuyu dağıtmayalım fazla :D :D

Bir daha dusundum, diger arkadaslarda ok derse konuda gordugun gereksiz geyik mesajlarini silebilirsin, sadece bilgilendirici mesajlar kalsin, bilgi kirliligi olmasin, sabit basliga giren bilgiye ulasmakta zorluk cekmesin.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım