Sıfır Otomobil Fiyat/Donanım Teklifleriniz

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Bizim arkadas 318i, c180 ve a4 arasinda cooook kararsiz ya, su 130 a verirse alicaz:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-engelli-raporu-olana-satilik-485665819/detay

318i gercekten acayip gucsuz bir araba, o arabayi dynoya cikartin 130 hp zor cikar, cikmazsa beni ...
Biz de kız arkadaşıma araba bakıyorduk da gelmişken BMW ne alemde ona da bakalım dedik. Fiyatlar uçmuş. O paraları 1'e kesinlikle vermem. Ama 1'in göstergeye hasta oldum ya. 500 dolar+gümrük vergisini falan ciddi ciddi düşünüyorum yani, o kadar söyleyeyim. Yeni iç tasarımı da beğendim ben ayrıca. Hem bir tık daha kaliteli olmuş hem de tasarım olarak daha canlı olmuş.

Yeni trimler de güzel de 3 serisini her yerde göre göre bıktım artık arabadan. Yenisinin gelmesi gerekiyor artık. B38 de öyle çok güçsüz değil, sadece N13 kadar istekli değil. Ama 3'e ve 4'e gitmez, o bir gerçek. Bence 3'ü silsin kafasından, ya da 2019'u bekleyip yenisini alsın.

Ya bir de önceki konuda A4 demiştim ama bugün A5'in içine oturdum, koltuklardan nefret ettim. Aşağı inmiyor adeta koltuk, istediğim gibi ayarlayamayınca deli oldum arabaya.

-----

Bugün Leon 1.4 TSI Xcellence için 106, FR için de 107 buçuk fiyat aldık. FR'ın jantlar 18 opsiyonluydu. İkisi de metalik renk.

V40 için de Momentum + Elite tarzı bir paket seçeneği çıkarmışlar, Inscription'a yaklaştırmışlar opsiyonları. Ekran boyutu ve analog gösterge harici benzerler ve o pakete 126bin lira fiyat verdiler. Premium muadillerine göre uygun fiyatı.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Biz de kız arkadaşıma araba bakıyorduk da gelmişken BMW ne alemde ona da bakalım dedik. Fiyatlar uçmuş. O paraları 1'e kesinlikle vermem. Ama 1'in göstergeye hasta oldum ya. 500 dolar+gümrük vergisini falan ciddi ciddi düşünüyorum yani, o kadar söyleyeyim. Yeni iç tasarımı da beğendim ben ayrıca. Hem bir tık daha kaliteli olmuş hem de tasarım olarak daha canlı olmuş.

Yeni trimler de güzel de 3 serisini her yerde göre göre bıktım artık arabadan. Yenisinin gelmesi gerekiyor artık. B38 de öyle çok güçsüz değil, sadece N13 kadar istekli değil. Ama 3'e ve 4'e gitmez, o bir gerçek. Bence 3'ü silsin kafasından, ya da 2019'u bekleyip yenisini alsın.

Ya bir de önceki konuda A4 demiştim ama bugün A5'in içine oturdum, koltuklardan nefret ettim. Aşağı inmiyor adeta koltuk, istediğim gibi ayarlayamayınca deli oldum arabaya.

-----

Bugün Leon 1.4 TSI Xcellence için 106, FR için de 107 buçuk fiyat aldık. FR'ın jantlar 18 opsiyonluydu. İkisi de metalik renk.

V40 için de Momentum + Elite tarzı bir paket seçeneği çıkarmışlar, Inscription'a yaklaştırmışlar opsiyonları. Ekran boyutu ve analog gösterge harici benzerler ve o pakete 126bin lira fiyat verdiler. Premium muadillerine göre uygun fiyatı.

Burda momentum donanımı 113 e kadar indirebileceklerini söylediler led far standart mı diye sorduğumda evet standart demişti.İnscription donanımlı arabaları 125 e vereceklerini söylediler istersen arayabilirsin bayiyi.Kocaeli Akgün’den alındı fiyatlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Burda momentum donanımı 113 e kadar indirebileceklerini söylediler led far standart mı diye sorduğumda evet standart demişti.İnscription donanımlı arabaları 125 e vereceklerini söylediler istersen arayabilirsin bayiyi.Kocaeli Akgün’den alındı fiyatlar.

Öeh o fiyatlar bayağı iyiymiş, teşekkürler. Arayayım pazartesi.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Öeh o fiyatlar bayağı iyiymiş, teşekkürler. Arayayım pazartesi.

Kadının kartı vardı da babamda kart ben de şehir dışındayım :) 110 a 2017 şubatta inscription+intellisafe(acc,kör nokta,şerit takip falan var) paketli araba verdiler bize bizim bayi zorlarsan baya indirim yapıyor :)

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
320d lerin şu an başlangıç fiyatı 230 bin lira, yakın zamanda daha da düşecekmiş fiyatı, benden bilgilendirme olsun.

Stargazer

Profesör
10 Eyl 2016
109
101
1,085
Istanbul

-----

Leon eşime almıştık. Bu araç kendini makaslı amerikan filan sanıyor. Arada alıp kullanıyorum filan ama görebildiğim yol tutuşu çok zayıf.

Sözün özü, gereksiz bi arkadaş bu.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Leon eşime almıştık. Bu araç kendini makaslı amerikan filan sanıyor. Arada alıp kullanıyorum filan ama görebildiğim yol tutuşu çok zayıf.

Sözün özü, gereksiz bi arkadaş bu.
Şu anda f/p olarak daha iyi bir araba yok ne yazık ki. Bu dolulukta başka bir şey almaya kalksak ya b sınıfına inmemiz lazım, ki boş comfortline polo 95-100 arası, ya da gereksiz fiyatlara çıkmamız gerekiyor. Şu şartlarda yol tutuşun o kadar da gerekli olmadığını düşünürsek en mantıklı seçenek Leon gizi gözüküyor. Teşekkürler ama yorum için.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Şu anda f/p olarak daha iyi bir araba yok ne yazık ki. Bu dolulukta başka bir şey almaya kalksak ya b sınıfına inmemiz lazım, ki boş comfortline polo 95-100 arası, ya da gereksiz fiyatlara çıkmamız gerekiyor. Şu şartlarda yol tutuşun o kadar da gerekli olmadığını düşünürsek en mantıklı seçenek Leon gizi gözüküyor. Teşekkürler ama yorum için.
Sadece leon da cikan trim sesleri bile buyuk eksi hocam . Volvo ya butce yeterse ona bakin derim leon un hakki 70 milyar maksimum yol tutusuda kotu. Tek iyi tarafi motoru herhalde.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Sadece leon da cikan trim sesleri bile buyuk eksi hocam . Volvo ya butce yeterse ona bakin derim leon un hakki 70 milyar maksimum yol tutusuda kotu. Tek iyi tarafi motoru herhalde.
Volvo'ya baktık da 126bin teklif aldık, fiyat fazla geldi biraz.

Bütün arabalar değerinin üstünde zaten, o konuda yapacak bir şey ne yazık ki yok. Makyajlı Leon sahibi arkadaşlarım da şimdilik memnunlar, biraz da onlara güvenerek düşündük biz de Leon'u. İşin kötü tarafı o fiyat aralığında bu dolulukta başka alternatif de yok. Mazda'ya da götürdüm, içine sinmedi pek.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Bütün arabalar değerinin üstünde zaten, o konuda yapacak bir şey ne yazık ki yok. Makyajlı Leon sahibi arkadaşlarım da şimdilik memnunlar, biraz da onlara güvenerek düşündük biz de Leon'u. İşin kötü tarafı o fiyat aralığında bu dolulukta başka alternatif de yok. Mazda'ya da götürdüm, içine sinmedi pek.
Motora bakilmayacaksa mazda iyi bir alternatif ama icine sinmediyse tabi leon hayirli olsun diyeyim o zaman ( beyaz almayin diyecem ama :p

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Motora bakilmayacaksa mazda iyi bir alternatif ama icine sinmediyse tabi leon hayirli olsun diyeyim o zaman ( beyaz almayin diyecem ama :p
Mazda 3'leri, özellikle hbleri ben beğeniyorum ama yakıttan şikayet eder gibime geldi. İçine sinmeyince de kafasını kurcalamayayım dedim durduk yerde.

Eyvallah hocam, ellerinde hangi renk varsa ona talim olacağız gibi. İyi yanı, beyaz bile olsa metalik beyaz veriyorlar.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,025
1,996
2,770
Marka
Subaru
Beyazın simli olması fark ettirmez bayi bayi gezin beyaz almayın :) @fksarall

Volvoyu birkez daha değerlendirin derim.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok

Bos paket volvo alin, xenon farda olmayiversin. 112 ye falan veriyolar diye biliyorum

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Bos paket volvo alin, xenon farda olmayiversin. 112 ye falan veriyolar diye biliyorum
Ne istediğine göre düşünülebilir. Şöyle bir durum da var, genelde A noktasından B noktasına gidileceği için yol tutuş önemi baştan eleniyor zaten. İşin içine kredi de girdiği için ne kadar az, o kadar iyi.
Beyazın simli olması fark ettirmez bayi bayi gezin beyaz almayın :) @fksarall

Volvoyu birkez daha değerlendirin derim.
Kalırsa ellerinde füme de var zaten, o çok yakışıyor bence.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım