Vag Hater'lar şokkkkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Hayır farkındaysan ben hiç tartışmaya girmedim birbirinizi yemişsiniz burda dün akşam

e vag vaghatercıların genel huyu bu zaten bunda şaşacak bişey yok, hayır rs tokat yedi demişsin birinde manuel ötekinde dsg var testte ve yazı da da bunu belirtmişler şartlar eşit olup ikisinde de manuel olan drag testlerde de kimin tokatladığı videoları başlık içinde var onları da izle, ha bana ne o ayrı mevzu da tartışanları eleştirdiğini belirtip vaghater dediklerine laf atıyosun o garibime gitti

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
e vag vaghatercıların genel huyu bu zaten bunda şaşacak bişey yok, hayır rs tokat yedi demişsin birinde manuel ötekinde dsg var testte ve yazı da da bunu belirtmişler şartlar eşit olup ikisinde de manuel olan drag testlerde de kimin tokatladığı ortada, ha bana ne o ayrı mevzu da tartışanları eleştirdiğini belirtip vaghater dediklerine laf atıyosun o garibime gitti
Tamamda türkiyeye gelen modelleri konuşuyoruz bizahmet alsın ondada,50ps 100nm kadar fark var,manuel olup 80bin Tl bir araba parası ya,biz dedikmi hiç 3.2 lt olmasına rağmen amarokdan tokat yedi diye ? Powershift koysa daha geri düşer çünkü emin ol sinan abimiz powershiftten daha hızlı :D neyse yeter bu kadar hadi sağlıcakla kalın

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Beyler vagfanboy vagfanboy diyorsunuz da. Burada vagcılık yok. Bildiğiniz volkswagencilik var. Seat, Skoda, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti markalarıda vag içinde. Şahsen vaghater olan bir adamın, bu markalardan da nefret etmesi gerekiyor ama ben vw den nefret edip ben vaghaterım diyen birinin diğer markalardan nefret ettiğini hiç düşünmüyorum...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes

Ekli dosyalar

• 2016-12-31.png
    2016-12-31.png
    269.4 KB · Görüntüleme: 229

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Beyler vagfanboy vagfanboy diyorsunuz da. Burada vagcılık yok. Bildiğiniz volkswagencilik var. Seat, Skoda, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti markalarıda vag içinde. Şahsen vaghater olan bir adamın, bu markalardan da nefret etmesi gerekiyor ama ben vw den nefret edip ben vaghaterım diyen birinin diğer markalardan nefret ettiğini hiç düşünmüyorum...
Şahsen seattan nefret ediyorum vw almasam ford alırım,en çok kullandığımız araç vw,ford ki hala focus kullanıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım