Warm Hatch | Alfa Romeo MiTo

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,482
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Bugün toplam 1000 km direksiyon salladıktan sonra sağ salim eve vardım. Gerçekten efsane bir gündü. A seansında M2 taxi yaptık (sağ koltuktaydım yani), pisti öğrenmeme yardımcı oldu.

Ama arkadan itiş + güç + fren falan, özellikle frenler insanın aklını alıyor, M2 bambaşka bir evrenden resmen.

C seansında da Mito ile çıktım, trafik falan çok vardı, bende acemilik de vardı. Bir de araçta 2 kişiydik 2:55 süre ancak çıktı. Ama muhteşem keyifliydi. Gerçekten İstanbul Park çok ayrı bir standartta, İzmir Ülkü ile kıyaslanamaz.

Detay video gelecek ama ancak hafta içi falan olur.

Artık yatıp uyuyayım, yorgunum panpalar:)

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Param olsa M4 falan hikaye, M2 alıp daily yaparım yemin ederim. Gerçekten BMW'nin son zamanlarda çıkardığı en iyi performans araçlarından biri.

Bir dahaki girişinde muhtemelen çok daha iyi süre çıkarırsın hocam. Geçmiş olsun.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,482
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Param olsa M4 falan hikaye, M2 alıp daily yaparım yemin ederim. Gerçekten BMW'nin son zamanlarda çıkardığı en iyi performans araçlarından biri.

Bir dahaki girişinde muhtemelen çok daha iyi süre çıkarırsın hocam. Geçmiş olsun.
Dün pistte parası olan çok arkadaş vardı:p (ben onlardan biri değilim ;)) ama gördüğüm kadarı ile en çok keyif alan M2 sahibi olan arkadaştı.
Videoyu yayınlayınca görürsünüz, M4'ü virajlarda baya bir sıkıştırdık M2 ile.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Güzel olmuş Ali, "İstanbul park'a böyle gelmiştim" diye göstetecek anım oldu :p
Dün piste kadar geldiğin için de tekrardan teşekkürler.
Yine otopark forum ekibinden @ardaserin i pistte denk gelip Z3 ü yakından görmek de keyifliydi.

Şu kiz isteme durumu olmasaydı akşama kadar kalacaktım. Sizi yolcuda edecektim. Ama işte babam işi organize ettiği için benim araba ona lazımdı. Ordan etkinliğin ortasından ayrılmak canımı sıktı :(

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,482
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Şu kiz isteme durumu olmasaydı akşama kadar kalacaktım. Sizi yolcuda edecektim. Ama işte babam işi organize ettiği için benim araba ona lazımdı. Ordan etkinliğin ortasından ayrılmak canımı sıktı :(
İnş video gelimce, kaçırdığın kısımları da net şekilde aktaracağız aga.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,482
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Ben patladım ya bugün :( 1. Turdan arabanın bujileri yedim ve elveda dedim, Ankara'ya zar zor döndüm :( Hiç aklıma gelmedi gitmeden bujileri değiştirmek
Bu sefer ben gaza getirmedim bak :p
Sen artık piste girerken bi kurşun falan döktür aga. Ciddi ciddi talihsizlikler hep seni buluyor.
Ben de piste girmeden önce yağ, buji filtreleri falan değiştirip de istanbul'a gittim. Bujilerim artık NGK.
Tabi senin yazılımın da etkisi olabilir buji eritmesine. Ama pistte gazlamayla buji erimesini ilk kez duydum. O sebeple, sanki o bujilerin zaten gideceği varmış, piste denk gelmiş gibime geldi.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Bu sefer ben gaza getirmedim bak :p
Sen artık piste girerken bi kurşun falan döktür aga. Ciddi ciddi talihsizlikler hep seni buluyor.
Ben de piste girmeden önce yağ, buji filtreleri falan değiştirip de istanbul'a gittim. Bujilerim artık NGK.
Tabi senin yazılımın da etkisi olabilir buji eritmesine. Ama pistte gazlamayla buji erimesini ilk kez duydum. O sebeple, sanki o bujilerin zaten gideceği varmış, piste denk gelmiş gibime geldi.

Aynen öyle oldu, önceki bakımda değiştirmiştim bujileri, artık platin yerine iridyum buji takacağım.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
ya bilseydim padokta gelirdim yanına bayağı üzüldüm ilk turda motorun gitmesine

Hevesim kursağımda kaldı ya, o kadar yol gittim geldim, uykusuz kaldım, dünya para harcadım, hepsi boşa gitti, bide bi ton stres çektim. Gelseydin keşke, forumdan geldi bir arkadaş, sohbet ettik, deli gibi sürüyodun normal falan dedi :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım